PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40300}
5,0 155
ocen
5,0 10 1 155
Niebezpieczna prędkość
powrót do forum filmu Niebezpieczna prędkość

dla mnie nr 1. ...

ocenił(a) film na 1

Do pewnego momentu śmieszny w swoim amerykańskostylowym kretynizmie, drętwych dialogach, patetycznych przemowach, idiotycznej fabule, w której tylko bohaterowie zdają się nie znać wyjścia z sytuacji, okrzykach paniki jak w czasie godów orangutana, minach aktorów niczym jak przy sraczce pingwina (? ;-) (idiotyzm mimiki znanego skądinąd Judge'a Reinholda przechodzi wszelkie granice ludzkiej wytrzymałości...)....i w ogóle, ... w ogóle... ...w ogóle po co ja to piszę?? Przecież to najdurniejszy film jaki w życiu widziałem... ;-p Ale do końca dotrwałem - bo nawet kiedy myślisz, że szczyt idiotyzmu został osiągnięty, dzieło to potrafi zaskoczyć coraz to nowszym, świeższym, i jeszcze jinteligentniejszym podejściem do kwestii fabuły...
Jedno tylko zastanawia... czym sobie człowiek musiał zasłużyć, żeby takie rzeczy telewizja w eter puszczała...ech...
Zaprawdę powiadam Wam... film ten szuka dna denności, bo dawno już (na początku?) się zagłębił poniżej... ;-)

ocenił(a) film na 3
kowwoj

Też dziwie się, że wytrzymałem do końca (może dla aut, krajobrazu?), bo był głupi i nudny - połowa filmu to powtarzające się urywki... Ale na pocieszenie powiem Ci, że widziałem jeszcze gorsze kaszanki i to znacznie nowsze np. "Szklana Pułapka 4.0" - to jest dopiero dno i kilka metrów mułu!
PZDR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones