PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841770}

Niech gadają

Let Them All Talk
5,7 5 755
ocen
5,7 10 1 5755
6,1 16
ocen krytyków
Niech gadają
powrót do forum filmu Niech gadają

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Mogło być satyrycznie. Mogło być zgryźliwie. Mogło być śmiesznie. Mogło być dramatycznie. Jest...nijako. Nuda,przeogromna nuda. Film robi wrażenie jakiejś tandety z Hallmarku a reżyserował go chyba jakiś telewizyjny wyrobnik a nie Soderbergh. Ktoś gdzieś napisał ,że w filmie ''Prom'' Meryl Streep jedzie na autopilocie,tu również. Jedyną postacią wartą zauważenia jest rola Candice Bergen ale jej bohaterka nie ma czasu ekranowego by naprawdę zabłysnąć. Wielkie rozczarowanie

Czesiaruda

Meryl od dawna jedzie na autopilocie. czekam na reżysera, który będzie miał odwagę ją potrząsnąć.

ocenił(a) film na 4
LynchPolanskiAltman

no cóż, zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Nudziłam się bardzo...

ocenił(a) film na 9
Czesiaruda

Coś musiałem przeskrobać, bo oglądało mi się Niech gadają świetnie. Odniosłem wrażenie, że łącząc wyrazistość i subtelność film opowiada o czymś ważnym, choć nie narzuca tez. To prawda, że kiczowate wnętrza Queen Mary męczą ale z drugiej strony jak inaczej bohaterowie filmu mieli się dostać do Europy drogą wodną?
No nie ma to tamto, coś musiałem przeskrobać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones