PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557837}

Niedokończony film

A Film Unfinished
7,5 3 317
ocen
7,5 10 1 3317
8,2 5
ocen krytyków
Niedokończony film
powrót do forum filmu Niedokończony film

Nie wiem jak można to ocenić. Oceniając to poniżej 10 będzie niesprawiedliwe gdyż mogą
być przypuszczenia, że coś mu BRAKUJE. Ale to nie o to chodzi bo takiemu "filmowi" nie
może nic brakować. Nie chodzi tu o żadne efekty ani fabułę. Ale zarówno 10 też nie mogę
dać gdyż coś mi nie pozwala takiej oceny wystawiać.

ocenił(a) film na 10
mejki

ja oceniłam na 10 to, że nakręcono dokument, wyjaśniający, jak było naprawdę-to , że odkryto kłamstwo propagandy...też miałam wątpliwości, czy można oceniać film dokumentalny o takiej tematyce, zwłaszcza, że nawet 10-tka nie jest adekwatna...film ma jednak wartość historyczną, dlatego go wogle oceniłam...

ocenił(a) film na 10
afisiafisia

oceniam to ,że twórcy dołożyli wysiłku, by wyjaśnić i odkryć kłamstwo historyczne

afisiafisia

A ja na 6. Dokument sredni - mam na mysli "wykonanie".Na pewno widzialam lepsze dokumenty. Tresc jest przygnebiajaca ale trzeba ten film obejrzec.

ocenił(a) film na 6
mejki

Jak to jak? Normalnie. Nie patrz na tematykę, tylko na jakość produkcji. Czy zdjęcia są dobrze pomontowane, czy narracja jest na poziomie, czy muzyka, która występuje pasuje do obrazu, czy reżyseria jest na tyle dobra, że film potrafi zainteresować, itp. To, że film porusza akurat tak drastyczny temat nie świadczy od razu o tym, że jest to poprawna produkcja. Nawet z nudnego tematu można zrobić film ciekawy, i odwrotnie - z ciekawego nudny. Wszystko zależy od poziomu artystycznego reżysera. I tym właśnie proponuję się kierować a nie jakimiś sentymentami czy sympatiami.

mejki

Ciężko się to ogląda (jak każdy materiał na ten temat), momentami nie można nawet patrzeć na ekran. Ale to dokument jak każdy inny...

ocenił(a) film na 8
mejki

taki temat może być przedstawiony tylko w prosty sposób, bez zbędnych efektów, komentarzy itp, dzięki temu pozwala skupić całą uwagę na obrazie, który przeraża. Dla mnie bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones