PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586390}

Niemożliwe

Lo imposible
7,4 158 532
oceny
7,4 10 1 158532
6,5 16
ocen krytyków
Niemożliwe
powrót do forum filmu Niemożliwe

Cudowny film, nie tylko o tragedii setek tysięcy ludzi, ale i zadający pytanie jakie wartości są dla nas najważniejsze w życiu. Kto jeszcze nie oglądał to gorąco polecam.

ocenił(a) film na 8
piopawlowski

Bardzo wzruszajacy płakałem pare razy i sie nie wstydze !

marcinsss89

haha..leszcz..

ocenił(a) film na 8
marcinsss89

chlopaki nie placza

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
JANmsciciel

Boże jaki ty zabawny jesteś. Leżę i się śmieję. Starzy muszą być dumni z takiego śmieszka w domu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
JANmsciciel

Nie dość, że zachowujesz się jak kretyn to jesteś jeszcze analfabetą.

falmpeace

leszmeben konski truchcie

JANmsciciel

mszczycielu, nie wiesz co cię w życiu spotka, także twoja minka twardziela jeszcze nie raz się skwasi, hahahehehe...

popolupo77

u kwasniewskich beza na deser

JANmsciciel

nie interesują mnie wyznania kelnera kwaśniewskich

popolupo77

wobec tego- karol robi do 9tej..
ps.mnie tez nie

JANmsciciel

karol nie przyjdzie bo wpie*dolił się pod tramwaj i kciuka mu uje*bało a zenek ma sraczke także bedziesz musiał podawać te bezy sam

ocenił(a) film na 8
piopawlowski

Poruszający film, pokazuje jak wszystko jest względne. Zwykłe danie komuś telefonu komórkowego, żeby mógł zadzwonić, w pewnych sytuacjach okazuje się bohaterstwem...

astat_2

lol

ocenił(a) film na 8
piopawlowski

Z tymi wartościami to bym nie przesadzał. Bo o wartościach można myśleć zarówno krojąc chleb na kanapkę, jak i walcząc o życie w czasie tsunami. Wartości można wepchać wszędzie i zawsze. Ten temat jest nośny jak zapach świeżo wykupanego klocka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones