PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597304}

Nienasycone

Wir sind die Nacht
5,9 3 693
oceny
5,9 10 1 3693
Nienasycone
powrót do forum filmu Nienasycone

przyzwoite kino europejskie ... ale szału nie ma. Jednakże podsumowując to nie czuje sie
zawiedziony bo nie nastawiałem sie na niewiadomo co. Ogólnie jest klimat , muzyka i akcja , jest
na czym oko zawiesić wiec i w sumie polecić mogę ... ale na więcej niż 6/10 raczej sie nie rzucę.

użytkownik usunięty
Adash

Adash jak Mrocznym cieniom dajesz 8/10 bo tylko dlatego że to film Burtona a genialnemu Sinisterowi 6/10 to wszystko jasne...
Jak dla mnie 9/10 ale faktycznie przyzwoite kino europejskie i spokojnie obok Głowy byka, Szybkiego Cashu i Łowcy głów najciekawszy film 2012 roku...
P.S swoją drogą to już Frankenweenie było lepsze od Mrocznych cieni...

Witam. Niestety chyba trochę źle mnie odbierasz w tym wypadku. Ponieważ zarówno filmy Burtona , które są na swój sposób klimatyczne odbieram w inny sposób, a inaczej patrzę na horrory, których jestem zapalonym koneserem od lat najmłodszych.
Filmy Bartona mają swoisty klimat , zdecyodowanie mroczny, z elementami fabuły o zabarwieniu często komediowym.

W przypadku horroru tak reklamowananego jako najlepszy horror minionego roku ... spodziwałem się naprawdę czegoś mocniejszego, a czułem swoisty niedosyt, dlatego też uważam że zestawienie tych dwóch pozycji jest nie na miejscu.

Frankenweenie ... chętnie obejrzę. Co do pozostałych Twoich sugestii jak "Głowa byka" , chętnie przyjże się im bliżej :)

użytkownik usunięty
Adash

Nie wiem czy dobrze czy zle Cie odbieram widze co piszesz i ogladasz i probuje ulozyc sobie w glowie jakis Twoj portet kino maniaka albo odgadnac Twoje upodobania. Nie ineteresuje mnie reklama, hollywoodzkie produkcje przereklamowane i robione z pompa dla mnie albo cos jest dobre albo nie.
Poza tym jak nie podeszly Ci Nienasycone nie wiem czy spodobaja Ci sie inne dobre europejskie produkcje jak Glowa byka i Szybki Cash?

akurat te wspomniane produkcje są dla mnie obce nie będe ukrywał. Nienasycone jak dla mnie były raczej słabe i po głębszej analizie nawet 6/10 dałem chyba nad wyrost, ponieważ Sinister jest faktycznie lepszy, i bardziej klimatyczny ale do GENIALNEGO bardzo daleko mu brakuje.

Ja mimo wszystko lubię oglądać cenione filmy , bo skoro zostały docenione w oczach rzeszy, to musza mieć w sobie to "coś ", z tym też zamiarem podszedłem do Sinistera, który bądź co bądź troche mnie rozczarował i zapewne stąd ta przeciętna ocena.

użytkownik usunięty
Adash

GLOWA BYKA
NIENASYCONE
SZYBKI CASH
LOWCY GLOW
goraco polecam a to co podoba sie innym nie koniecznie musi mnie i na odwrot przyjacielu...

Zgadzam się. Może kiedyś skorzystam i obejrzę ... na razie tych produkcji nie ma w moich planach , ale nie omieszkam.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Adash

Jak jeszcze masz chec poszukac albo zrobic samemu napisy to polecam SZYBKI CASH 2...

Witam kolego ... obejrzałem Szybki Cash ... niezłe kino... wrażenia w linku poniżej :

http://www.filmweb.pl/film/Szybki+cash-2010-508931/discussion/Dobre+kino,2128596

Może jeszcze wpadną mi w ręcę Łowcy Głów ... pożyjemy zobaczymy :)

użytkownik usunięty
Adash

"Łowcy głów" są z lektorem polskim na polskich torrentach Adash...

nie piszemy o torrentach na tym portalu ...

ps. zaraz obejrzę

użytkownik usunięty
Adash

Nie podałem adresu celowo więc spokojnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones