Niepamięć

Remember

2015 1 godz. 35 min.
7,4 11 824
oceny
7,4 10 11824
7 511
chce zobaczyć
5,0 5
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":5}
{"type":"film","id":723653,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Remember-2015-723653/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niepamięć
  • Mimoza40 ocenił(a) ten film na: 8

Poprawność polityczna poraża w tym filmie. Ani raz nie pada nazwa Niemcy, lecz
    są jacyś naziści z Auschwitz.

• Mimoza40 Po obejrzeniu filmu pomyślałem dokładnie o tym samym. To nie Niemcy mordowali ludzi, tylko naziści z księżyca. Mimo to moim zdaniem film rewelacyjny mimo wszystko.

• arbitro ocenił(a) ten film na: 8

Mimoza40 Przecież główny bohater każdemu z odnalezionych staruszków zadaje pytanie Are you German..?

• arbitro Dokładnie tak, każdego "podejrzanego" pyta na wstępie o narodowość: Jesteś Niemcem?

• Mimoza40 Obejrzeliśmy ten sam film?

• Mimoza40 Poprawnością polityczną powoli staje się koniecznosć zawężania wszystkich nazistów do Niemców, bo jeszcze jakiś prawicowiec pochłonięty manią politycznej poprawności zacznie cię w komentarzach poprawiać. Jakby w innych krajach nie było nazistów.

• Mimoza40 ocenił(a) ten film na: 8

Tom_Ja Wiadomo jakie jest źródło nazizmu, - Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus). Nie wierzę, że o tym nie wiedziałeś. Nigdzie indziej nie stworzono takiej ideologii. Bywały ludobójstwa a i owszem, bolszewicko/komunistyczne. Ale to już inna krwawa historia.

• Tom_Ja Żeby wszystkich Niemców sprowadzać do nazistów to straszna ignorancja... no ale w Polsce jak widać coraz gorzej z myśleniem Nacjonalizm w Polsce kwitnie.. ale. to nie znaczy że wszyscy Polacy są fanatykami