PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723653}

Niepamięć

Remember
7,4 12 255
ocen
7,4 10 1 12255
5,3 6
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

Dobry film... ale...

ocenił(a) film na 8

Poprawność polityczna poraża w tym filmie. Ani raz nie pada nazwa Niemcy, lecz
są jacyś naziści z Auschwitz.

Mimoza40

Po obejrzeniu filmu pomyślałem dokładnie o tym samym. To nie Niemcy mordowali ludzi, tylko naziści z księżyca. Mimo to moim zdaniem film rewelacyjny mimo wszystko.

ocenił(a) film na 8
Mimoza40

Przecież główny bohater każdemu z odnalezionych staruszków zadaje pytanie Are you German..?

arbitro

Dokładnie tak, każdego "podejrzanego" pyta na wstępie o narodowość: Jesteś Niemcem?

Mimoza40

Obejrzeliśmy ten sam film?

Mimoza40

Poprawnością polityczną powoli staje się koniecznosć zawężania wszystkich nazistów do Niemców, bo jeszcze jakiś prawicowiec pochłonięty manią politycznej poprawności zacznie cię w komentarzach poprawiać. Jakby w innych krajach nie było nazistów.

ocenił(a) film na 8
Tom_Ja

Wiadomo jakie jest źródło nazizmu, - Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus). Nie wierzę, że o tym nie wiedziałeś. Nigdzie indziej nie stworzono takiej ideologii. Bywały ludobójstwa a i owszem, bolszewicko/komunistyczne. Ale to już inna krwawa historia.

Tom_Ja

Żeby wszystkich Niemców sprowadzać do nazistów to straszna ignorancja... no ale w Polsce jak widać coraz gorzej z myśleniem Nacjonalizm w Polsce kwitnie.. ale. to nie znaczy że wszyscy Polacy są fanatykami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones