PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723653}

Niepamięć

Remember
7,4 12 268
ocen
7,4 10 1 12268
5,3 6
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

Przyznam, że na początku podchodzilam do tego filmu dość sceptycznie , siostra mi pokazała ot zwykly zwiastun, gdzie widzimy starszego pana chodzącego po pomieszczeniu i robiącego podstawowe rzeczy. Film sprawia wrażenie przewidywalnego i schematycznego,wydaje się że wiadomo dokładnie co się stanie dalej.Jednak nie żałuje ze dalam sie namowic na jego obejrzenie, to film jak żaden inny, taki który pamięta sie na caly zycie . Po 1 , strasznie podobało mi się to że w filmie grają prawie tylko osoby starsze. W filmach zawsze mamy młodych bohaterow , a juz napewno bohaterzy pierwszoplanowi nigdy nie są osobami starszymi, te zwykle grają tylko czyjąs babcie lub czyjegos dziadka, ewentualnie przechodnia. Tutaj ten film udowadnia, że nie tylko mlodzi ludzie są warci pokazywania, że seniorzy mają niesamowitą historię, wiele nierozwiązanych spraw oraz duszę przeszosci. Film mnie wzruszył, zszokował, w życiu nie spodziewałabym sie takiego zwrotu akcji w pewnym momencie, osoby ktore oglądały wiedzą o czym mowię . Film trzyma w napięciu i bardzo dobrze sie go ogląda, i wielki plus dla scenarzysty i rezysera za obsade starszych osób co jest dosc niezwykle i niespotykane w dzisiejszych czasach, co dodało filmowi pewnego "uroku" choc mogło to wyglądac chwilami troszke nietypowo, moja mama zażartowała, że reżyser zapewne bał sie czy obsada aby napewno dożyje do konca kręcenia filmu :D Polecam gorąco. Niesamowity i gwarantuję że na zawsze zostanie w głowie. W dobie miliona filmów na temat nastoletniej miłości, nieudanym małżenstwie, porwaniu czy zabójstwie , ten wybija sie ponad wszystkie inne.

użytkownik usunięty
Trishamorgan

Mnie film urzekł już po kilku pierwszych minutach. Fakt - to rzadkość, że staruszków nie zagrali młodzi ucharakteryzowani, lecz właśnie staruszkowie. I jak zagrali!!Rewelacja. Im bliżej finału zastanawiałem się mnożąc kolejne wersje, pt. jak to się zakończy? Obawiałem się, że mogą ten świetny film zepsuć właśnie poprzez kiepskie zakończenie. Film był bardzo dobry, a końcówka jeszcze podniosła poprzeczkę! Tego się nie spodziewałem, bardzo lubię być w ten sposób zaskakiwany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones