PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723653}

Niepamięć

Remember
7,4 12 255
ocen
7,4 10 1 12255
5,3 6
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

Doskonały popis aktorski Christopher Plummer i Martin Landau. Zakład opieki społecznej i alzheimer nie jest przeszkodą, aby sprawiedliwość znalazła swój czas. Temat wojny, rozliczeń i dążeń do ukarania winnych, po mimo upływu przeszło 70 lat jest gorący, jeżeli wciąż jeszcze żyją naziści, to łowcy działają. Ciekawie skonstruowana intryga zemsty, która zabiera nas w podróż wewnątrz siebie i odkrycia przed światem prawdy, zrzucenia maski......
Polecam

nemezis1212

Też polecam.

ocenił(a) film na 8
Art_Art

rowniez polecam :)

ocenił(a) film na 9
Art_Art

Świetny film, końcówka zwala z nóg :)

ocenił(a) film na 9
nemezis1212

Końcówka filmu rozgniata, choć właściwie było dla mnie zastanawiające dlaczego leżący w szpitalu staruszek przeraził się gdy zobaczył jak ZEV pochyla się nad nim, a druga jak się okazało, że ZEV strzela bezbłędnie do ludzi.

ocenił(a) film na 8
typisb

Ja również jak zobaczyłem staruszka bez celowania strzelającego z paru metrów w klatkę piersiową przeciwnika, a potem poprawiającego perfekcyjnym strzałem w głowę poczułem, że film wiele stracił. Jak się jednak na szczęście okazało - wręcz przeciwnie. Ten film to prawdziwe arcydzieło. Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 9
nano50

Rewelacyjny film. Wzruszylam sie sporo dramatu ciekawa fabula swietna muzyka wiele emocji i bardzo z

ocenił(a) film na 9
monika220

i bardzo zaskakujaca koncowka. Tego kompletnie sie nie spodziewalam.

Ucielo mi wypowiedz.

ocenił(a) film na 8
nemezis1212

..Górnolotne bzdury.Film pokazuje do jakiej podłej manipulacji chorym,stojącym nad grobem starcem-potrafił się posunąć żyd by przeprowadzić swój plan i dokonać bezwzględnie-swojej zemsty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones