Niepamięć

Remember

2015 1 godz. 35 min.
7,4 11 824
oceny
7,4 10 11824
7 511
chce zobaczyć
5,0 5
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":5}
{"type":"film","id":723653,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Remember-2015-723653/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niepamięć
  • nemezis1212 ocenił(a) ten film na: 7

Doskonały popis aktorski Christopher Plummer i Martin Landau. Zakład opieki społecznej i alzheimer nie jest przeszkodą, aby sprawiedliwość znalazła swój czas. Temat wojny, rozliczeń i dążeń do ukarania winnych, po mimo upływu przeszło 70 lat jest gorący, jeżeli wciąż jeszcze żyją naziści, to łowcy działają. Ciekawie skonstruowana intryga zemsty, która zabiera nas w podróż wewnątrz siebie i odkrycia przed światem prawdy, zrzucenia maski......
    Polecam

• nemezis1212 Też polecam.

• miko1980 ocenił(a) ten film na: 8

Art_Art rowniez polecam :)

• spencer42 ocenił(a) ten film na: 9

Art_Art Świetny film, końcówka zwala z nóg :)

• typisb ocenił(a) ten film na: 9

nemezis1212 Końcówka filmu rozgniata, choć właściwie było dla mnie zastanawiające dlaczego leżący w szpitalu staruszek przeraził się gdy zobaczył jak ZEV pochyla się nad nim, a druga jak się okazało, że ZEV strzela bezbłędnie do ludzi.

• nano50 ocenił(a) ten film na: 8

typisb Ja również jak zobaczyłem staruszka bez celowania strzelającego z paru metrów w klatkę piersiową przeciwnika, a potem poprawiającego perfekcyjnym strzałem w głowę poczułem, że film wiele stracił. Jak się jednak na szczęście okazało - wręcz przeciwnie. Ten film to prawdziwe arcydzieło. Gorąco polecam.

• monika220 ocenił(a) ten film na: 9

nano50 Rewelacyjny film. Wzruszylam sie sporo dramatu ciekawa fabula swietna muzyka wiele emocji i bardzo z

• monika220 ocenił(a) ten film na: 9

monika220 i bardzo zaskakujaca koncowka. Tego kompletnie sie nie spodziewalam.

Ucielo mi wypowiedz.

• dobbiacco_attersee ocenił(a) ten film na: 8

nemezis1212 ..Górnolotne bzdury.Film pokazuje do jakiej podłej manipulacji chorym,stojącym nad grobem starcem-potrafił się posunąć żyd by przeprowadzić swój plan i dokonać bezwzględnie-swojej zemsty!