Film

Die Sieger

1994 2 godz. 10 min.
6,2 24
oceny
6,2 10 24
17
chce zobaczyć
{"id":"97097","linkUrl":"/film/Niepokonani-1994-97097","alt":"Niepokonani","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/97/97097/6791.2.jpg"}
Karl Simon (Herbert Knaup) jest szefem oddziału specjalnego policji w Dźsseldorfie. Podczas policyjnej akcji... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Karl Simon (Herbert Knaup) jest szefem oddziału specjalnego policji w Dźsseldorfie. Podczas policyjnej akcji przeprowadzonej w hotelu położonym w samym centrum miasta wpada w pułapkę dwóch członków przestępczego syndykatu. Mimo że szturm na hotelowy pokój odbywa się zgodnie z precyzyjnie przygotowanym planem, trzeciego z gangsterów nieKarl Simon (Herbert Knaup) jest szefem oddziału specjalnego policji w Dźsseldorfie. Podczas policyjnej akcji przeprowadzonej w hotelu położonym w samym centrum miasta wpada w pułapkę dwóch członków przestępczego syndykatu. Mimo że szturm na hotelowy pokój odbywa się zgodnie z precyzyjnie przygotowanym planem, trzeciego z gangsterów nie udaje się zatrzymać. W zbiegłym przestępcy Simon rozpoznaje swego dawnego kolegę z oddziału, Heinza Schaefera (Hannes Jaenicke). Tymczasem Schaefer od dawna jest uznany za zmarłego. Przed czterema laty zabił swoje opóźnione w rozwoju dziecko, a następnie sam popełnił samobójstwo. Jego mocno okaleczone ciało wyłowiła później z rzeki załoga statku. Simon podejrzewa, że śmierć Heinza została upozorowana. Prawdopodobnie nadal żyje i teraz pracuje jako tajny informator policyjny.

studio
Bavaria Film / Bavaria Filmverleih- und Produktions GmbH / Sentana Filmproduktion / Więcej...
data produkcji
1994
tytuł oryg.
Die Sieger
inne tytuły
Niepokonani Polska
Więcej...
  • C Y M E S !!!!

    fabio ocenił(a) film na 10

    to prawdziwy zaszczyt że pierwszy mam okazje chlapnąć komentarz, niemiecka wersja psów tylko że bardziej kunsztowna, jedyny film (chyba tyylko po Navy Seals) który idealnie prezentuje jak działąją jednostki specjalne ! no i te sceny intymne(bardzo inspirujące! gdzie są takie kobiety?!)gorąco polecam!!!!