film

Niesamowita Jessica James

The Incredible Jessica James
2017
1h 25m
5,6 1 442
oceny
5,6 10 1 1442
Nowojorska dramatopisarka, dochodząca do siebie po trudnym rozstaniu, poznaje na randce w ciemno rozwiedzionego projektanta aplikacji. Co z tego wyniknie? więcej mniej
Niesamowita Jessica James zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jessica Williams ("The Daily Show") w roli mieszkającej w Nowym Jorku młodej, aspirującej dramatopisarki, która próbuje dojść do siebie po niedawnym rozstaniu. Gdy zostaje zmuszona do umówienia się na randkę ze świeżym rozwodnikiem granym przez Chrisa O'Dowda ("Druhny"), nie wie jeszcze, że to właśnie razem z nim spróbuje odkryć, jakJessica Williams ("The Daily Show") w roli mieszkającej w Nowym Jorku młodej, aspirującej dramatopisarki, która próbuje dojść do siebie po niedawnym rozstaniu. Gdy zostaje zmuszona do umówienia się na randkę ze świeżym rozwodnikiem granym przez Chrisa O'Dowda ("Druhny"), nie wie jeszcze, że to właśnie razem z nim spróbuje odkryć, jak przeżyć w trudnym świecie złamanych serc, który ma hopla na punkcie mediów społecznościowych.

dystrybucja
Netflix
studio
Beachside Films
tytuł oryg.
The Incredible Jessica James
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W końcu główna bohaterka to czarna feministka, artystka z dredami i kolczykiem w nosie, to chyba zbyt wiele na raz. Film mi się podobał, było nieźle.

od pierwszej sceny widać że scenariusz napisał facet, który ma bardzo mgliste pojęcie o tym jak myślą i rozmawiają kobiety. Dialogi Jessica-Boone fajne, błyskotliwe i zabawne, ale cała reszta to dość nieudolne usiłowanie stworzenia "przebojowej" postaci kobiety.

Nowojorska dramatopisarka dochodząca do siebie po trudnym rozstaniu poznaje na randce w ciemno rozwiedzionego projektanta aplikacji. Co z tego wyniknie?

Przecież Jessica Jaymes nie jest czarna :/

Niestrawny

ocenił(a) film na 3

Huh! Ciężko było przebrnąć, 2 razy zasnęłam.
Mało interesujący, nic ciekawego się nie dzieje, z nudów można obejrzeć, ale trzeba być naprawdę mocno znudzonym. Spłynął po mnie ten filmik nic nie pozostawiając, ot takie tam nudziarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones