Brammetje Baas

Siedmioletniego Brammetje rozpiera energia i entuzjazm. Chłopak z głową pełną pomysłów potrafi zrobić niemal wszystko z wyjątkiem siedzenia cicho, co skutkuje wieloma przygodami, także w szkole.

Niesforny Bram (2012): zwiastun nr 1 (polski) ...

Wielkich przeżyć artystycznych się nie spodziewajcie – film w reżyserii Anny van der Heide należy do tej podejrzanej kategorii produkcji familijnych, dla których wcale niełatwo jest ustalić właściwego odbiorcę. Chciałby oczywiście godzić ambicje rozrywkowe z edukacyjnymi, ale jest zbyt ugrzeczniony, by konkurować z masowymi produkcjami "dla całej rodziny". Jest też na tyle przezroczysty, że w zależności od zainwestowanych emocji każdy może tu zobaczyć, co chce. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 46%
pokaż:
 
$related.related Coen van Overdamjako: Coen van Overdam Brammetje Baas
Katja Herbers Katja Herbersjako: Katja Herbers Els Baas
Tjebbo Gerritsma Tjebbo Gerritsmajako: Tjebbo Gerritsma Jaap Baas
$related.related Roosmarijn van der Hoekjako: Roosmarijn van der Hoek Kim Baas
$related.related Isabelle Smitjako: Isabelle Smit Liselore Luisjes
$related.related René Groothofjako: René Groothof Pan Vis
Egbert Jan Weeber Egbert Jan Weeberjako: Egbert Jan Weeber Pan Mark
Ria Eimers Ria Eimersjako: Ria Eimers Dyrektorka
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Coen van Overdam jako Brammetje Baas
Coen van Overdam jako Brammetje Baas
5,5 2 głosy

Siedmioletni Bram jest bardzo podekscytowany tym, że zaczyna naukę w szkole. Myśli wiele o otaczającym go świecie, jest ciekawy wszystkiego i potrafi zadać sto pytań na minutę. Okazuje się jednak, że nowy nauczyciel ma zupełnie inny pomysł na naukę pierwszaków niż chłopiec. Czy Bram i jego wychowawca pokonają trudności i znajdą wspólny język? "Niesforny Bram" to film szczególny ze względu na ciekawie zarysowaną relację między światem dorosłych i dzieci, a także konstrukcję filmowej opowieści. Bram jest wyjątkowo ciekawskim chłopcem. Nie może usiedzieć w miejscu i ma głowę pełną pytań i pomysłów. Jego zachowanie nie stanowiło do tej pory problemu, ale sytuacja zmienia się od dnia, w którym chłopiec zaczyna naukę w szkole. Początkowo podekscytowany tym, że będzie to miejsce, gdzie dostanie odpowiedź na wszystkie nurtujące go pytania, z czasem zaczyna mieć problem z rutyną i zasadami panującymi w klasie. Jego wychowawca po wielokrotnym zwracaniu mu uwagi zaczyna tracić cierpliwość. Tak zaczyna się seria zabawnych nieporozumień między Bramem i nauczycielem, jednak dzięki zaangażowaniu i pomysłowości ich obu, a także rodziców chłopca pojawi się szansa na porozumienie i uczynienie ze szkoły miejsca, w którym Bram będzie się czuł szczęśliwy.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o filmie
Niesforny Bram

  • Film kręcono w Amsterdamie, Bennebroek, Naarden, Weesp oraz Bussum (Holandia).

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o