PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162816}

Niespełnione pragnienia

The OH in Ohio
5,2 1 740
ocen
5,2 10 1 1740
Niespełnione pragnienia
powrót do forum filmu Niespełnione pragnienia

Po prostu szkoda zycia na takie filmy :( Zalamanie po prostu... Film praktycznie o niczym! No moze o zbawiennym wplywie wibratora na kobiecy orgazm, co pozniej okazuje sie zgubne. Porazka... Moze ktos sie ze mna nie zgodzi? :)

ocenił(a) film na 6
Biela

ja się nie zgodzę film nieprzeciętny, nie jest to kolejna historyjka z happy endem którego oczekiwał by przeciętny widz, co prawda film nie poraża akcją ani humorem ale warto obejrzeć. Film może nie jest dla młodzieży ale dla troszke starszego widza może być pouczający i po obejrzeniu go można się zastanowić czy nie ma się tych samych problemów we własnym domu...

KriegaN

ok - film nie jest porazka, to wlasnie taki nie do konca sprecyzowany gatunek - niby toto obyczajowe, ale "obyczajowy" to zbyt puste znaczenie.
tylko, ze film jest kiepski pod jednym zwgledem - on sie nie konczy. dla mnie koniec filmu to nie jest koniec. dla mnie po prostu skonczyl sie budzet i trzeba bylo go uciac w tym miejscu. zadnej puenty, zadnego - "a co dalej - dopowiedzcie sobie sami" - po prostu zostaje nagle i sztucznie uciety bez slowa.. stad mozna odniesc wrazenie, ze jest o niczym. czegos w tym filmie brakuje i jest to cholernie irytujace..

ocenił(a) film na 5
shw

Kriegan, film pusty tak samo jak Twój komentarz. Chciałeś być w swojej odpowiedzi mądry, lecz prawda jest taka, co z resztą autor tematu zauważył, że ten film jest o niczym. Można na siłę wyciągać jakiś sens, ale nie o to chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones