PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3856}

Niespotykane męstwo

Uncommon Valor (I)
6,4 1 166
ocen
6,4 10 1 1166
Niespotykane męstwo
powrót do forum filmu Niespotykane męstwo

taki tytul nosil ten film w okresie ery video poznego PRL-u-pamietam ze w owym czasie zrobil na mnie,wtenczas 12-latku, bardzo duze wrazenie:)

użytkownik usunięty
Reutt

a masz tą kasetkę, ripa??

ocenił(a) film na 8

Witam. Mam ten film na dvd z lektorem. Dla mnie to film ekstra, a temat nadal aktualny. Do dzisiaj nie wiadomo, ilu żołnierzy pozostało w dżunglach, a władze udają, że nie ma sprawy.

użytkownik usunięty
IrenaSz

Witam.
znam ten film z dawnego ,normalnego, Polsatu,gdy to jako brzdąc oglądałem go z za ramienia taty, film podobał mi się niezmiernie, dzisiaj z ogromną ochotą przypomniał bym sobie ten wielki klasyk....
Mógłbym dostać od Pani chociaż kopię tejże płytki??
...z chęcią kupie, wymienię na jakiś unikat, którego nie ma w sieci....etc.

IrenaSz

Witaj irena mam pytanie czy jest możliwosć udostepnienia tego filmu niespotykane męsto jakoś naserwer any pobrać ???

użytkownik usunięty
tiger29

rzeczywiście, zajebiscie, za darmo dla wszystkich, nie pytając kto, o co, za ile, ile walczył.
napisz do Axela on z pewnoscią da, a nawet sam na neta wrzuci;)

ocenił(a) film na 8
tiger29

Niestety nie umiem niczego wrzucić do sieci, nie jestem mocna w komputerze, chyba z racji wieku. Mogę przegrać na płytę dvd i przesłać na podany adres. Pozdrawiam.

IrenaSz

Nie ma problemu IrenaSz mogę podać dane swoje
Marcin Mańkowski
ul.mikolajczyka 4/6
66-400 Gorzow Wlkp

ocenił(a) film na 8
tiger29

Proszę, przyjmij moje zaproszenie do znajomych. Porozmawiamy. Mam sporo filmów z tych, które określiłeś jako "chcę zobaczyć" . Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
tiger29

nie podawajcie ogólnie adresów---to niebezpieczne!!

Reutt

Ja do dziś mam kasetę z tym filmem z wypożyczalni, która jakimś cudem się uchowała nieoddana:) I faktycznie, nadruk na kasetowym grzbiecie to właśnie Zuchwała Siódemka.

Nadgnity

Ja go oglądałem w latach 80 tych i miał polski tytuł "Niezwykłe męstwo". W tedy takie filmy jak ten, "Zaginiony w akcji", "Delta Force", "Rambo", to były prawdziwe hity. Z tytułem "Zuchwała siódemka" nigdy się nie spotkałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones