PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 718
ocen
6,5 10 1 70718
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

trzeba po prostu podejść do tego z wielkim przymróżeniem oka! ^_^ filmik bardzo fajny (te efekty i specyficzny klimat...;) w sumie to wyszła z tego nawet niezła komedia (oczywiśćie wszystko zależy od podejścia ale jeśli ktoś lubi takie baśniowe klimaty to na pewno mu sie spodoba. Ja lubie i mi sie podobało!) to coś jakby lekki horror komediowy-na pewno nie dla dzieci! (no bez przesady...) początek był naprawde świetny (taki zaskakujący-wiecie o co mi chodzi prawda? no i ta wiedźma ^___^ urocze :D) a napis na samym końcu? no rewelka! powalił mnie! :DDD no i do tego Monika w niesamowitym wcieleniu!
krótko mówiąc: doskonała rozrywka na długie jesienne wieczory (tylko...nie traktujcie tego zbyt poważnie! to nie jest film na którym można sobie "pomyśleć" to film który miał być czystą rozrywką (no powiedzmy...!) i taki właśnie JEST!)
a jeśli chodzi o nieuniknione skojarzenia z pewnym filmikiem o gościu bez głowy..,.no cóż Jeździec... o wiele lepszy! no ale Bracia też spoko. a czerwony kapturek w tym strasznym lesie po prostu wymiata! ^_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones