PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323196}

Niewiarygodny Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone
5,8 15 810
ocen
5,8 10 1 15810
5,5 6
ocen krytyków
Niewiarygodny Burt Wonderstone
powrót do forum filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone

3/10

ocenił(a) film na 3

Komedia to jakieś nieporozumienie pisze ten post w 55 min i jeszcze się nie pośmialem więc jak
dla mnie to wielka porażka !OMIJAĆ z daleka.

ocenił(a) film na 3
welna23

Chciałbym tylko dopowiedzieć że jako film ale nie z gatunku komedia to jest to fajnie przedstawiona historia magików i naprawdę zasługuje na mocne 6-7 .

ocenił(a) film na 3
welna23

końcówka zgadzam się jest rewelacyjna!...natomiast ja oceniam cały film a , nie poszczególne fragmenty.Gdybyśmy mieli oceniać szczegóły filmów to okazałoby się że większość to genialne widowisko!Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
welna23

...większość oglądanych to genialne widowiska!

ocenił(a) film na 3
welna23

końcówka zajebista 10 bez komentarza!!!

ocenił(a) film na 4
welna23

świetna obsada, ale jednak zawiodłem się całością. Fakt faktem było kilka fajnych śmiesznych momentów, ale za mało, by uznać ten film za chociażby średni. Za pierwszym podejściem zasnąłem w połowie, nie ukrywam xD Dopiero teraz nadrobiłem. Główny bohater strasznie irytujacy - Buscemi i Carrey ofc na plus. Film dobry jedynie do tego, żeby po prostu coś oglądać w nudny wieczór, kiedy nie ma się nic innego już do roboty. 4/10

ocenił(a) film na 3
welna23

Komedia, w której nie ma ani jednego śmiesznego momentu. 3/10 za epizody Jima Carrey'a.

STAMiNA

Ryczalem ze smiechu w trakcie napisow koncowych ;))) Kto ogladal wie o co chodzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones