PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323196}

Niewiarygodny Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone
5,8 15 810
ocen
5,8 10 1 15810
5,5 6
ocen krytyków
Niewiarygodny Burt Wonderstone
powrót do forum filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone

7/10

ocenił(a) film na 7

Bardzo przyjemny filmik, oczywiście nie jest to komedia gdzie będziemy śmiać się do łez ale film ma pozytywne przesłanie i jest jak najbardziej do obejrzenia. W filmie mamy przedstawione dwa pokolenia magików: pierwsze "klasyczne" gdzie sztuczki pokazywano w na wielkiej scenie (przykładem takiego magika jest David Copperfield, który w filmie ma nawet krótki epizod) a drugie pokolenie tzw. "dzisiejsze" to magicy którzy występują na ulicy bezpośrednio przed gapiami (przykład takiego magika to Criss Angel którego w filmie świetnie parodiuje Jim Carrey). Reżyser stara się nam pokazać że dzisiejsza magia to tylko głupie sztuczki oparte na jak największym zaszokowaniu widza a tą prawdziwą magię znajdziemy tylko na scenie gdzie nie ma tyle efekciarstwa i głupoty.

ocenił(a) film na 7
rs55

Mi też się przyjemnie oglądało, genialna piosenka Imagine Dragons - On Top of the World z początku pokazuje jak mamy do filmu podejść. Jak tylko patrzałem na Carreya, to śmiać mi się chciało, te włosy i pomysły na 'tricki' : D Przy ostatniej z wiertarką byłem bliski płaczu ze śmiechu. 'Wiecie, co mówię widząc łóżko pełne węgla? - Pościelone! : D! Nie zapominając o Steve Carellu którego teksty 'riposty' uważam za genialne. Szkoda, że tak mało ich było.

ocenił(a) film na 7
rs55

Dokładnie bardzo przyjemny filmik z przesłaniem a końcówka po prostu mistrz:-)

ocenił(a) film na 7
rs55

Nom, absurdalny bardzo i sztuczki w sumie nie do wykonania, ale film bardzo pozytywny i fajnie się go ogląda, mimo że nie ma wiele śmiechu, to są ciekawe postacie i dużo budującej energii. Warto zobaczyć. A piosenka Imagine Dragons też świetnie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones