Niezłomny

Unbroken

2014 2 godz. 17 min.
7,2 67 676
ocen
7,2 10 67676
31 668
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":4}
powrót do forum filmu Niezłomny
  • liver128 ocenił(a) ten film na: 6

Jesli nie powiedzieć słaby. W ogole nie oddaje przeżyć towarzyszących podczas czytania książki. Miałem wrazenie, ze to takie streszczenie w pigulce, zeby na szybko pokazac, ze cos takiego bylo, bez jakiegoś wczucia sie. Bardzo szkoda. Ta historia mogla zostać przedstawiona z sukcesem na maire pianisty, ale niestety Angelina Jolie zmarnowała ogromny potencjał :( Jedynie końcowka byla wzruszająca i moze moment, kiedy trzymał tą deche.

• mitrus80 ocenił(a) ten film na: 3

liver128 Ja bym powiedział wręcz słaby. Wynudziłem się konkretnie. Zero emocji. Nie wiem o jakiej książce mówisz, ale wierzę na słowo. Ja przeczytałem kiedyś "Króla Szczurów" i uważam że mogli by z tego wkręcić coś nowego i zarazem naprawdę dobrego.

• zolwik_206 ocenił(a) ten film na: 4

mitrus80 książka o tym samym tytule-- biografia głównego bohatera

• Avatar97 ocenił(a) ten film na: 8

liver128 A mi się podobał. Główny bohater bardzo dobrze pokazywał wolę walki i hart ducha, no najlepszym przykładem była właśnie scena gdzie trzymał tą "dechę", bardzo spodobało mi się to jak wszyscy przestali na jakiś czas pracować i się na niego gapili.

• pinker_2 ocenił(a) ten film na: 5

Avatar97 A reszta filmu? Ja liczyłem na to, że w filmie będzie pełno scen, gdzie będzie się stawiać, pokazywać, jakim to jest bohaterem itp. A tymczasem siedział przez większość filmu w obozie i był katowany. No współczuję, ale w tym filmie nic się nie działo. W trailerze tyle kłamstw nakładli i po raz kolejny doszedłem do wniosku, że jednak obecne filmy wojenne są beznadziejne i pozbawione emocji. Szczególnie te oparte na faktach, jak w/w i Ocalony.