PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Dobre stare kino...

ocenił(a) film na 8

To jest to, dobre stare kino i dialogi nawiązują do starych filmów w których zagrali. Minus mało Jeta Li, ale film to zabawa na całego.

ocenił(a) film na 7
JEJEK

Otóż to. Wiele osób tego nie rozumie. Szuka tutaj drugiego dna i zaczyna się marudzenie.
Stare poczciwe kino akcji. Gdzie padają tysiące strzałów i nikt z "dobrych" bohaterów nie obrywa.

ocenił(a) film na 8
Marucins

Akurat padły dwa strzały i "dobry" oberwał...

ocenił(a) film na 7
simonetti

Jeśli weźmiemy cały film to tak. Ktoś musiał zostać "zraniony"
Ale wszyscy żyją

użytkownik usunięty
Marucins

No dobra, ale czy w tym tworze muszą grać główne role kolesie z rocznika 85', 87' i 88' ? Czy w tym filmie musiały być efekty jak z tandetnej gnojowni? Czy w tym filmie mając kilku karateków musieli wciaż strzelać? Czy w tym filmie musiało być aż tak wiele wątków z cyklu ,,spieszmy się kochać ludzi, bo w sumie nigdy nie odchodzą''? Czy w tym filmie musiała być ta idiotyczna zmiana warty? Czy w tym filmie Gibson musiał mieć jakiegoś kloca z rodu Don Wasyla jako prawą rękę skoro tylu dobrych aktorów kina akcji zostało pominiętych? Czy w tym filmie walka finałowa musiała być krótka przyrodzenie Hindusa? Nikt tu nie narzeka na ,,zabili go i uciekł'' tylko na to jak dobra formuła z jedynki rozeszła się po kościach.

ocenił(a) film na 7

Z tymi pytaniami do reżysera.
Jeden człowiek widzi świat tak a drugi inaczej. Gdyby każdy postrzegał tak samo to życie byłoby nudne a filmy w 100% przewidywalne.

użytkownik usunięty
Marucins

Widzisz, a wcześniej napisałeś, że wielu nie rozumie o co chodzi w tym filmie. Ja doskonale rozumiem, a film jest dla mnie kałowy, więc to nie kwestia zrozumienia,.

http://blog.kidplastik.com/wp-content/uploads/2010/08/nicspendables.jpg

użytkownik usunięty
granat5

A do dwójki też jest?

http://www.dreammoviecast.com/wp-content/uploads/2012/05/nic-cage-expendables-2. jpg

Do czwórki
http://cdn-static.denofgeek.com/sites/denofgeek/files/styles/insert_main_wide_im age/public/expendables-four.jpg

użytkownik usunięty
granat5

Ciekawe jak w trójce wpasowali go w mordę Ortiza.

ocenił(a) film na 7

Wiem co pisałem :)
Wiele osób traktuje ten film zbyt poważnie. Doszukując się drugiego dna.

użytkownik usunięty
Marucins

W sumie ten film to lekkie dno, więc drugiego nie trzeba.

ocenił(a) film na 7

A na co się nastawiałeś?

użytkownik usunięty
Marucins

Na brak młodzieży jeśli mowa o wcześniejszym etapie i na lepsze sceny akcji i brak aż tak widocznych efektów tuż przed premierą.

ocenił(a) film na 7

Też wrzucenie "młodych" aktorów wymusiło grymas na mej twarzy ale już przy dwójce, machnąłem na ten film ręką.

użytkownik usunięty
Marucins

Liczę, że w czwórce bedzie jak w jedynce. Mrocznie, posępnie i wyraziście.

ocenił(a) film na 7

To czwarta część też ma być?

użytkownik usunięty
Marucins

Jest nawet w bazie.

ocenił(a) film na 9
Marucins

Tak bęzie w 2016 roku.

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

4 część będzie w kategorii R.

ocenił(a) film na 6

,,Mrocznie ,posępnie ,wyraziście ,, plus bardzo ostro również było ,,Olimp w ogniu ,, xD http://www.youtube.com/watch?v=r3b7Ntlyuqk

ocenił(a) film na 6

Stallone dawno przed rozpoczęciem zdjęć do 3 części mówił że ta cześć będzie inna niż dwie poprzednie ,to że dwójka była na poziomie 1 to było skutkiem sukcesu 1 części .Bałem się bardzo że nakręci coś w stylu mega -nudnego ,,Skyfall ,, -a tu taki zonk .Teraz przed 4 czeka ich trudne zadanie ,muszą się postarać żeby wyszło dobre kino ,bo jak znów zaliczą spektakularną klapę to będzie już koniec z nimi .To będzie po zamiatane na amen .

użytkownik usunięty
bradock

W mojej opinii dwójka nie ma podjazdu do znakomitej jedynki.

Mam nadzieję, że ten mocno frapujący wątek Jeta i Arnolda rozstanie rozwinięty w czwartej części cyklu. Nie można go pogrzebać w ziemi, no nie można.

użytkownik usunięty
granat5

Przyjdzie matka Jeta i powie ,,synu nie tak cię wychowałam''.

Chyba Bruce Lee w CGI.

użytkownik usunięty
granat5

Albo Marcin Velinov.

Ten dubler Stevusia.

użytkownik usunięty
granat5

Dupler.

JEJEK

Niech żyje Expendables 3, a Ci co nie lubią ssają pały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones