PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 366
ocen
4,6 10 1 5366
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

Mieć dwóch gigantów kina kopanego i tak ich zmarnować. Nie nie będzie tu finalnej/wielkiej/decydującej walki Jaa vs Uwais na którą czekałem. Jaa drugoplanowo macha nożem bez piruetów taekwondo/muaithai a Iko-czarny charakter-Wujek samo zło ma z góry przegraną finalną walkę, gdzie naprawdę się stara, ze Stathamem, który w realu zostałby zmiażdżony przez Uwaisa. Wszystko to sfilmowane rozedrganą/oczopląsową kamerą która nijak ma podejście do Protektora/Ongbaka czy Raida. Wielka szkoda

ocenił(a) film na 4
marckoza

Uwais zle dobrana rola czarnego charakteru, bo gość przy całej mojej sympatii do niego jako aktora wygląda jak uczeń szkoły średniej, tylko brakuje mu plecaka jeszcze.
Tu powinni dac jakiegoś aktora z mordą zakapiora jak to robili w latach 80/90

Pozawisior

no Uwais do tuzów aktorstwa nie należy :), też się zgodzę że słabo wypada jako badboy, przede wszystkim Jaa i Uwais powinni tu się więcej prać a kamerzystę trzeba wymienić na tego od Garetha Evansa

ocenił(a) film na 4
marckoza

No Jaa i Uwajs to zdecydowanie najlepsi fighterzy z tego filmu
Statham mimo że też trenuje i coś tam potrafi to zdecydowanie nie ten poziom

Choreografie w EX 4 ogólnie były słabe, no i montaż też z dupy - ujęcie na twarz aktora, a potem tylko koniec nogi/ręki, widać że to nie oni się bili, Lundgren za stary już, Fifti Cent to raper, Couture też jakiś zmęczony już.

Poza Uwaisem, Jaa, Stathamem i jeszcze jednym Azjatą to prawie każdy tam korzystał ze statysty, no i Reno Megan Fox i jej śmieszne pseudo "Jyu Jitsu" czy co to tam było

Pozawisior



"dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu (PRZEMĄDRZAŁYCH) idiotów" (St. Lem).

ocenił(a) film na 5
marckoza

Z całym szacunkiem do ich skillsów, ale Jaa i Uwais grywają w gorszych filmach niż to, chociażby w Triple Threat czy Stuber. Uwais całkiem nieźle wypadł jako czarny charakter, z tym fryzem i blizną było spoko, jakby jeszcze reżyser kazał mu się szerzej uśmiechać, to by było ekstra.

Dla mnie głównym problemem faktycznie jest reżyser, który nie umie prowadzić aktorów i nie umie kręcić scen akcji. A to wszystko na absolutnie tragicznie zaimplementowanym green screenie, czego by tam nie robili, to by źle wyglądało. Takiej biedy to nie widziałem od dawna.

Efekty w najnowszym Ant-manie są oscarowe przy tych tutaj, ten niskobudżetowy film z Cage'em i Rosati, ten o statku, to już miał lepsze efekty. To nie jest niski poziom, to jest jakaś tragedia. Nie wierzę, że N4 mieli budżet 100 milionów dolarów, no bo też z aktorów to może Sly i Statham dużą gażę wezmą, ale reszta to grywa w filmach z budżetem po 5 milionów dolarów. Garcia i Fox w Big Gold Brick wystąpili, to za granie tutaj powinni wręcz dopłacić.

marckoza

skąd sie biorą takie SMUTASY??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones