PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 439
ocen
4,6 10 1 5439
3,4 7
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

STALLONE , STATHAM , FORD , LI , BANDERAS , CHAN , SWARZENEGER , ROUKEY ,
MAMOA , JONSON ,, THE ROCK '' , CAGE , NESSON , CRIUSE , WILLIS , L.JAKSCON ,
SNAIPES , HEMSWORTH CHRIS , BUTLER , RUSSELL , DISEL , SKARSKAD , MEGGIE Q ,

użytkownik usunięty
bale4444

Nie potrafisz nawet poprawnie napisać nazwisk aktorów...... nie kompromituj się dzieciaku.

a ty nie czepiaj się jak chcesz poprawnej pisowni idz na szkolny portal np nasza klasa a o tego zrób unistall to tyle bo ktos zle napisał dopiepsza sie inteligent iq si e odezwał nie lubie takich osób i dużo z netu ludzi nie lubi typu takich lalusi jak tu co czepają się słów my wiemy o jakie osoby chodzi ty raczej byś musiał isc do szkoły lalusiu jak ci brak zrozumienia z słów np nie wiesz co to skróty słów slank itp cielaku

bale4444

sam zes jest disel...

bale4444

jestem za Liam Neeson Vin Diesel no i Russell no i możne the Rock ale Cruis to przesada

bale4444

A gdzie Najman i Małysz ?

ocenił(a) film na 7
bale4444

Ja bym widział w 4 jeszcze Jima Caviezela.

ocenił(a) film na 7
bale4444

Obsada
Sylvester Stallone , Jason Statham , Dolph Lundgren , Tery Crews , Randy Couture , Antonio Banderas , Jet Lee , Arnold Szwarzeneger , Wesley Snipes. Do drużyny Niezniszczalnych dołożył bym też Dwayna Johnsona.
Kolejni to : Liam Neeson , Tony Jaa , Steven Seagal , Nicolas Cage , Clint Eastwood , Samuel L.Jackson , Pierce Brosnan , Scarlet Johansoon , może Denzel Waschington , Cuba Gooding Junior , Brad Pitt , Vin Diesel , Jacke Chan , Mark Wahlberg , Darren Shahlavi , Bolo Yeung , John Travolta , Daniel Craig , Robert De Niro , Mickey Rourke , . Mógłbym tak wymieniać.

GR44

Mickey Rourke był w jedynce, ale nie brał udziału w akcjach.

GR44

to by film musiał zarobić 4 000 000 000 $ by opłacił wszystkich chętnych aktorów do ragrania nikt z znanych nie zagra za 5 000 000 $

ocenił(a) film na 4
bale4444

Steven Seagal ,
Mr-T,
Hulk Hogan,
Eastwood :)
Michael Dudikoff
Danny Trejo

deconstramus

Benicio Del Toro
Bernard Farcy
Jennifer Lawrence
Ralph Fiennes
Bogusław Linda
Javier Bardem
Dave Bautista
Liv Tyler
Sean Bean
Ben Kingshley
Leonardo DiCaprio
Anthony Hopkins
Orlando Bloom
Jeffrey Rush
To osoby których nikt wcześniej nie wymienił, a je równierz chciałbym tam zobaczyć.

bale4444

Wiesz kogo ja jeszcze chciałbym tam zobaczyć:
Clancy Brown
Danny DeVito
Will Smith
Viggo Montresen
John Rhys-Davies
Martin Lawrence
I to chyba wszyscy.

lol_24

Mortwnsen, sorry źle napisałem.

lol_24

Mortensen, kurde.

bale4444

Albo jeszcze:
Patrick Stewart
Ian McKellen
Ian McDiarmid
Michael Douglas
Hulk Hogan
Mr. T
I może jeszcze pare fajnych osób się znajdzie...

lol_24

No i Bill Fagerbakke (nie grał co prawda w wielu filmach, no ale wygląda na groźnego) no i Timothy Dalton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones