PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526405}
7,4 10 685
ocen
7,4 10 1 10685
Niezwyciężony Secretariat
powrót do forum filmu Niezwyciężony Secretariat

nie wiem...

ocenił(a) film na 5

nawet nie wiem jak powinnam ocenić ten film. Obejrzałam coś około 25 minut i mi się znudził. Nastawiłam się na historię o koniu, a nie o problemach jakiejś kobiety. Nawet kiedy doszło już to tego, że tytułowy koń wystartował w wyścigu, to... w ogóle tego nie pokazali i od razu przeszli do wątku tej kobiety...
teoretycznie nie powinnam oceniać, skoro nie zobaczyłam do końca, ale uważam, że film powinien zainteresować widza od początku.
Normalnie wystawiłabym 5 pkt, ale za dobre chęci i to, że ktoś wreszcie postanowił nakręcić film o koniach [coraz mniej ich niestety] postawię 6 pkt.

ocenił(a) film na 6
czarny_mustang

Ciachnęli właściwie cały najważniejszy kawałek historii, o przygotowaniu konia do wyścigów. Po cholerę było dobijać się o znawcę, skoro mamy skok małe źrebię - koń na torze Derby? Jakby Murzyn do niego zagadał, wyszłoby na to samo.

czarny_mustang

W filmie pokazali bardzo dużo wyścigów, a to, że pierwszego nie, nie oznacza, że film jest nudny. W ogóle nie widzisz powiązania między właścicielką, a tytułowym koniem. Secretariat nie był tylko po to, aby zdobywać medale(i żeby film n to pokazywał), ale również pomóc właścicielce + nie zostać samemu sprzedanym. Od samego początku jest to zaznaczane i reżyser ciągle nam podkreśla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones