PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604144}

Niezwyciężony Superman

All-Star Superman
6,1 1 910
ocen
6,1 10 1 1910
Niezwyciężony Superman
powrót do forum filmu Niezwyciężony Superman

Ten film to tragedia. Jak słucham dialogów i tekstów to łapie mnie zażenowanie. To jakimi hasłami rzucaja w tym filmie robraja mnie do łez. I wogóle sam scenariusz i fabuła masakryczna. Animacja ładna , ale nic więcej. Film dla dzieci do 10 roku życia albo mniej. Wciskają straszna papke

wookesz

mówisz to dając 10 mad max pod kopułą gromu? Akurat obrażasz jeden z najwybitniejszych komiksów o supermanie a to dlatego, że film jest praktycznie identyczny co komiks. all star super man jest w najściślejszym gronie najlepszych komiksów o człowieku ze stali wraz z superman cztery pory roku.

konradleg

Człowieku jak byś nie zauważył oceniam film , a nie komiks. Komiksu nie czytałem i na jego temat nic nie powiem , ale film... jesl ifaktycznie jest identyczny to już nie chce czytać komiksu. Motyw tego jak superman pokazuje jakiegoś Męedzygalaktycznego Pożeracza Słońc którego złapał błąkającego się w okolicach Saturna czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie i za chwile jak bierze kowadło i młot i niby ma mu wykuć takie Słńce do pożarcia. coś tam wykuwa, a wyglada to jak zbiorowisko galaktyk, a nie Słońć. Wracajac do samego Słońća hahahaha chyba miało być pożeracz Gwiazd bo Słońce jest tylko jedno i jest Gwiazdą, ale włalsnie beznadziejnośc tego filmu pokazuje jak tępi ludzie pisali scenariusz .Tego typu motywów w tym filmie jest masa. Tragedia. Ocena Mad MAxa oczywiście zawyżona .Zrobiłem to z sentymentu. Cała seria Mad Maxa to po prostu dla mnie miłe wspomnienia z dzieciństwa.

wookesz

to nie jest film sci-fi żebym patrzył na takie rzeczy bo uwierz mi wiem ile jest tam niedociągnięć związanych z fizyka i kosmologią. Natomiast tam jest świetnie pokazany superman, luthor, lois.

użytkownik usunięty
wookesz

zarzucanie barku logiki i niescislosci w opowiesci o kosmicie, ktory jest najpotezniejszym stworzeniam na ziemi, bo apsorbuje promieniowanie slonca, jest jedna z najsmieszniejszych rzeczy jakie przeczytalem ba filmwebie. nie wiem czy roznia sia "dialogi" od "tekstow" ale scenariusz, jest calkiem wporzo. bardzo komiksowy, ale na plus. konflitk miedzy supermanem a luthorem w koncu ma rece i nogi.
a co do pozeracza slonc, to przeceiz nie jest to nazwa systematyczna, wiec nie widze problemu.

ocenił(a) film na 6

Tu się nie zgodzę. Logika w s-f jest potrzebna w fabule. Natomiast realizm już nie i chyba o to Ci chodziło.

ocenił(a) film na 6
wookesz

Rozumiem, że w kosmosie nie ma innych planet, które maja słońca...albo nawet dwa? Do nauki dziecko. :D

ocenił(a) film na 1
konradleg

Porównanie tego filmu do kopuły gromu jest nieco chybione. Mamy do czynienia z kichą o ładnej animacji do naprawdę dobrego kina fabularnego.

ocenił(a) film na 3
konradleg

komiks może jest jednym z lepszych, chociaż go nie czytałem. Ale film jest beznadziejny... jak zresztą większość animków DC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones