PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662736}
4,6 1 218
ocen
4,6 10 1 1218
Nightlight
powrót do forum filmu Nightlight

i nie sugerujcie sie tu tymi dwoma 7 i 5 jaka sredniaczek jest bardzo słaby ale to bardzo szkoda czasu a kto uwaza że jest on warty chociaż 5 to sie grubo myli jest masa lepszych filmów a to pażdzierz debilnyi akto dał wysokie oceny ma dziwny gust film kapciowaty i głupi za nakrecenie daje 2 a pozatym to plusów zadnych nie ma

tango_cash

Dla mnie w tym filmie wszystko jest złe poczynając od sposobu kręcenia(większość scen wygląda jakby była kręcona z nogi,a nie ręki),poprzez totalnie chaotyczny montaż,aż po scenariusz,który jest idiotyczny-dzieciaki porozdzielali się,pojawiają się nagle i znikają albo po prostu śpią-brak słów po prostu DNO...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Ehhh, dzieciaki ....

patros45

Hmmm rocznik 1971-,,dzieciaki''...ciekawe bardzo...
GODZILLA-arcydziełem... ehhh,przedszkolaki...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Narzekasz na sposób kręcenia filmu, a nie wiesz co to jest found-footage :) I jeszcze typowe powiedzenie " co jest niewytłumaczalne, to jest słabe " a czasami samemu się trzeba domyślić co, jak i dlaczego a nie mieć wszystko podane na tacy. A to czy oceniam film na 1 czy na 10 to zależy ode mnie, bo gust filmowy ma każdy swój :)

patros45

Niejeden film widziałem kręcony ,,found-footage'',tylko tu mamy do czynienia raczej z czymś innym,bo nie zauważyłem,by którykolwiek bohater tego filmu miał ją w ręku.I jak napisałem wcześniej masa scen jest kręconych z pozycji nie z ręki,a z nogi...
,,I jeszcze typowe powiedzenie " co jest niewytłumaczalne, to jest słabe "-raczej brak pomysłu twórców na pokazanie tych scen...
Co do gustu filmowego-spójrz na swój poprzedni komentarz,a dopiero miej pretensję do innych...

ocenił(a) film na 4
tango_cash

Mimo,że nie lubię tego typu kręcenia (w tym przypadku co widziała latarka ;) )dla mnie nie był aż tak zły ten film.Widziałem kilka gorszych na 1,2 lub 3 według mojej oceny.Ogólnie gdyby ktoś pytał i ceni swój czas to go nie polecę.

tango_cash

zgadza się totalny badziew

Marek84

sam jestes badziew

ocenił(a) film na 6
tango_cash

Jak ja lubię filozofów roztrząsających sens w filmach, tym bardziej w horrorach, nikt nigdy nie napisał regułki sugerującej że horrory powinny mieć jakiś konkretny sens. Tak samo jak ludzie w codziennym życiu robią wiele rzeczy bez sensu, np. doszukując się drugiego dna, w filmie w którym jest bardzo prosty przekaz.

tango_cash

cos ci powiem jeszcze nie ogl ale jak ogladne i bd dobry to ci do dupy nakopie lamusie ty chyba sie na horrorach nie znasz jak jest poodbny do tbwp a ktos pisal ze nawet lepszy to znaczy ze jestes lamusem co sie nie zna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones