PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490252}

Ninja

5,7 5 709
ocen
5,7 10 1 5709
Ninja
powrót do forum filmu Ninja

Jak w temacie. Jeśli komuś wyprało mózg po beznadziejnym Ninja zabójca (2009) to można
oglądnąć ten dobry film w roli głównej z Adkinsem :) Przynajmniej nie ma tak fantastyki jak w
tamtym gniocie. Coś w stylu filmu War z 2007. Mam bardzo dobry filmowy gust, oglądałem
sporo filmów i wiem co to dobre kino akcji, więc POLECAM!!!

PS oceny jak zwykle na filmwebie niskie, ale to już tego nie komentuję, zawsze tak było i to
się nie zmieni.

ocenił(a) film na 6
Nomad1000

kino B to bez watpienia... pewnie robione od razu na DVD bez nawet limited t realese... ale nie jest tragicznie jak na ten segment... produkcyjnie calkiem spoko jak na tego miernote lernera.. szkoda ze wlasciwie calosc krecona w studio bo to niestety widac ale mimo wszystko od tego filmu nie wieje bida.. jest pare niezlych walk i pare niezlych zdjec.. jak na ten segment to i tak niezle.. ja mam tylko wrazenie ze za duzo tu bylo rzniecia... historia przypomina troche motyw snake eyes vs ten drugi z GIJOE.. a fragment na komisariacie to byl juz oczywista zrzyna z terminatora jedynki... ale tak czy siak nie jest zle... sa gorsze filmy na DVD...

michostr86

Adkins is good :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones