PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33539}
3,3 321
ocen
3,3 10 1 321
Noc nietoperzy
powrót do forum filmu Noc nietoperzy

mnie spotkało przy okazji oglądania tego "horroru". Mozna spodziewać się że film powstały w 2001 roku będzie przynajmniej dopracowany od strony ef. specjalnych - w końcu lata rozwoju gatunku podniosły jakość realizacjina pewien uśredniony poziom. Tu nie - film jest spaprany pod względem aktorskim - sztuczne, ustawiane dialogi jakby urwane z telenoweli telewizyjnej, a w końcu gumowe nietoperki, jakby zabawki dla dzieci. Śmiech i zero grozy, żenada i żal że takie coś psuje i zaniża jakość gatunku. Słaby film.....

Przemekm

Ja podpisuje się pod tym komentarzem obiema rękami i nogami również :-) "Horror" dla dzieci do lat 12 bo powyżej niestety już coś kumają !!!!! Pozdrawiam !!!!

użytkownik usunięty
Przemekm

Powinienem powiedzieć, że ten film w ogóle nie jest wart komentowania.

Przemekm

zgadzam się z przedmówcą.........do dupy:(

ocenił(a) film na 3
Przemekm

Apro po efektów specjalnych, to jest tutaj rozwalające ujęcie kiedy to pani policjantka i doktorek wchodzą do jaskini. Tuż za kamerą po lewej stronie widać pajęczynę i ogólnie jaskinie...gdy wychodzili z jaskini, ujęcie wyglądało dokładnie tak samo. Identycznie widoczna pajęczyna i wnętrze jaskini.
Chyba im się nie chciało zmieniać położenia kamery :D

Przemekm

I ja dolacze do tej i innych oceny filmu, zaskoczona jestem, ze to film z 2001, bo myslalam, ze duzo starszy ze wzgledu na kiepskie efekty, no i w ogole caly jest beznadziejny, ale to juz wszystko jest napisane przez innych. Jesli chodzi o bledy, to ja zauwazylam, ze w trakcie festynu Ally nagle zmienia kolor bluzki jaka ma na sobie, z czerwonego na niebieski, czy odwrotnie, a pozniej chyba wraca do pierwotnego:) juz tak dokladnie nie pamietam, a drugi raz ogladac nie bede, ale gdyby ktos sie pokusil, to zwracam uwage na ta szybkosciowa zmane ciuchow na festynie:)

Przemekm

No to ja się tylko zapytam : skąd ta Twoja ocena "7" skoro film jak piszesz słaby ?

ocenił(a) film na 7
bodek75

Sam się sobie dziwię :-) , teraz dałbym max 3, ale zauważ że pierwotnie zrobiłem to 12 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones