PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 494
oceny
6,2 10 1 57494
5,1 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

8/10 Świetny film

ocenił(a) film na 8

Pierwsza część zaskoczyła ,myślałem,że II część będzie słaba.Natomiast reżyser znów zrobił niespodziankę podszedł do tematu trochę z innej strony za to z równie dobry efektem i ten finał...naprawdę Polecam.
Może zostanę wyśmiany ale kto wie czy za 20-30 lat ludzie nie będą tego filmu oglądać tak jak my "Roku 1982" oczywiście w odpowiednich proporcjach.
Mi takie porównanie się nasuneło.

flisek1987

Pierwsza cześć była dobra, myślałem ze 2 będzie słabsza jak to zwykle bywa jednak film mnie zaskoczył mimo braku jakiś wielkich nazwisk oglądało się fajnie. Widać reżyser chciał pokazać to z innej perspektywy i to mu się udało. Jak dla mnie równie dobry co jedynka

ocenił(a) film na 6
flisek1987

Klimatem podobny do Ucieczki z Nowego Yorku, który właśnie jest klasykiem sprzed 30 lat :) A więc kto wie...

ocenił(a) film na 8
Robson293

Brawa zwłaszcza za to ,że formuła się nie wyczerpała druga część równie dobra jak pierwsza.Inna ale ciekawa...

ocenił(a) film na 9
flisek1987

Pierwsza cześć mi się podobała, ale głównie skupiła się na jednej rodzinie i chyba akcja nie wychodziła bardzo za obręb domu o ile pamiętam. Pomysł był ciekawy, nowy, miał potencja, ale fabuła... cóż... Kolejny film o tym jak rodzinka próbuje przeżyć. Tu również mamy chcąca przeżyć grupę, ale wszystko rozgrywa się w centrum tego całego piekła, widzimy z bliska jak to wygląda, jak się rozgrywa akcja, widzimy tych wszystkich szaleńców w różnych grupach i z różnymi celami, nie tylko z zamiarem zabijania, ale i innym zyskiem z tej nocy. Widzimy wreszcie owe "polowanie" i rozrywki bogatych... Własnie coś takiego chciałam ujrzeć!

ocenił(a) film na 9
Kira91

Ach i jeszcze ten koleś z biała maską... On mi totalnie przypomina Masky'ego.

ocenił(a) film na 7
flisek1987

Obejrzałem przypadkowo , „ z nudów „ późno w nocy podczas urlopu iii ... miło się zaskoczyłem tym bardziej ze nie moje klimaty . Ciekawy pomysł i ma potencjał na rozwój . Na bank będzie 3

flisek1987

Na dzień dzisiejszy już powoli się tak dzieje i u nas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones