PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 524
oceny
6,2 10 1 57524
5,1 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Pomyłka

ocenił(a) film na 2

Zazwyczaj nie piszę komentarzy pod filmami - bo po co? Jeśli widziałem jakiś film to wrażenia pozostawiam dla siebie ALE to co dzisiaj zobaczyłem było nieporozumieniem i muszę wyrzucić z siebie gniew.
Jakże ogromną pomyłką było poświęcenie na ten film godziny. Tak, dokładnie tyle wytrzymałem. Reżyser ma odbiorcę za debila, a gra aktorska (mówię tu o Carmen Ejogo jako Eva) sięga poziomu dna... a właściwie to nie sięga. Gusta są różne - jedni wolą przy filmie uronić parę łez, inni przeżyć przeżyć historię amerykańskiego gangstera z lat 70-tych ale w tym filmie doświadczycie nic nie wnoszących, absurdalnych scen, niezniszczalnego komandosa a'la rambo i jakże strasznych "czyścicieli" (jak z horrorów, hehe).
Jedynym usprawiedliwieniem chu.....j fabuły może być zakończenie na które nie miałem i nie mam ochoty czekać.

kubalalus

widocznie istnieje potrzeba produkcji filmów dla dwunastolatków, którym rodzice nie sprawdzają oglądanych filmów pod kątem agresji i głupoty

nie obejrzę - dziękuje za ostrzeżenie - ale przecież Rambo to też taki film, a masy całe obejrzały (ja niestety ostatnią część też, czego żałuję do dziś, bo to jednak bite 2 h zmarnowane z życia)

ocenił(a) film na 4
kubalalus

100% racji. Nie wiem jakie braki w logicznym myśleniu trzeba mieć, żeby oglądać ten film z satysfakcją.
Nie dość, że sam pomysł totalnie bez sensu to jeszcze do tego fatalny i dziurawy scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones