PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 524
oceny
6,2 10 1 57524
5,1 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Ogólnie da się obejrzeć, ale nic specjalnego. Film bazujący na tym samym schemacie, przewidywalny z nieprawdopodobną ilością zbiegów okoliczności. Nie nudziłem się, jak już do samej czystki doszło. Pierwszej części za jakiś wybitny film nie uważam, ale powiedziałbym, że jest bardziej klimatyczna i trzymająca w napięciu. 2 cóż - była, odhaczona, za 2 tygodnie prawdopodobnie zapomnę.

ocenił(a) film na 6
Mortajmer66

ja coś poplątałem i najpierw obejrzałem 2 część . Z mojej perspektywy tak jednak jest nieco lepsza ;>

ocenił(a) film na 5
Mortajmer66

Dla mnie są na tym samym poziomie. W jedynce jest irytujący swoją twarzą Ethan Hawke, a w dwójce jest para afroamerykanek, gdzie w duecie prym wiedzie córeczka - to to się leczy ołowiem zaaplikowanym między oczy.

ocenił(a) film na 7
diana6echo

Co sie leczy olowiem? Wiedzenie w duecie afroamerykanek? Duzo bardziej logiczne wydaje mi sie leczenie olowiem takich ludzi jak Ty.

ocenił(a) film na 5
herbatkowy

Chodzi mi o irracjonalne zachowanie córki: młoda gniewna, której nikt nie skorygował. Taka super upolityczniona siksa, która za dużo na oglądała się kanałów na youtube innych pseudo wojowników o wolność i sprawiedliwość. Nie doszukuj się szokreki tam gdzie jej nie ma.

ocenił(a) film na 7
Mortajmer66

Dla mnie 1 to było dno, dwójka natomiast dobra.

ocenił(a) film na 7
Mortajmer66

Dwojka lepsza pod kazdym wzgledem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones