PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732108}

Noc oczyszczenia: Czas wyboru

The Purge: Election Year
6,0 35 416
ocen
6,0 10 1 35416
5,9 11
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Czas wyboru
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru

Witam ,

czy konieczne jest obejrzenie poprzednich czesci by zrozumiec i moc obejrzec ta czesc ?

dzieki :D

ocenił(a) film na 6
Blade01

niekoniecznie,1 czesc nie ma polaczenia z 2 i 3 .Jedynie 2 i 3 moja trochę wspólnego.Ja dzisiaj obejrzałem 3 czesc i uważam ja za najgorsza najlepsza 2 .Pozdrawiam

Blade01

Obejrzyj Drugą część, pierwszą niekoniecznie.

ocenił(a) film na 7
Blade01

Ma połączenie z drugą częścią jako z bohaterem.Natomiast nie ma w 3 części bezpośrednich nawiązań do 2ójki,zresztą w ogóle ich tam nie ma.Możesz śmiało oglądać 3 część bez ogródek

Blade01

3 części łączy jedna z postaci drugoplanowych, która we wszystkich częściach występuje. Główny bohater trójki pojawia się też w części 2; ale dam w sobie film nie jest kontynuacją jakichś wątków, tylko zupełnie odrębną historią.
Warto jednak zaznajomić się z poprzednimi częściami, żeby wiedzieć na co się idzie - przerysowane aktorstwo (to wbrew pozorom plus filmu), dużo makabry, świetnych kostiumów, mocnej dobrej muzyki, mnóstwo kiczu i groteski. Jeśli łykniesz taki klimat, to oglądając trójkę będziesz zachwycony ;) Ja byłem.

Blade01

dzieki wszystkim za pelna odpowiedz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones