PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38535}
6,3 433
oceny
6,3 10 1 433
6,7 3
oceny krytyków
Northfork
powrót do forum filmu Northfork

LIPA!

ocenił(a) film na 5

Obejrzalem... Na filmie, nie powiem, troche sie nudzilem, ale caly czas myslalem, ze na koncu sie cos wyjasni, koncowka mnie zaskoczy... ale nie! Film o jakis aniolach, miescie, ktore zaraz ma zalac woda... jednym slowem wszystko nie trzyma sie qpy! Jak bym mial mowic o czym, byl ten film, to byly 2 zupelnie nie zwiazane ze soba watki: jeden, ze tytulowe miasto-Northfork ma zaraz zalac woda i mieszkancy musza sie ewaqowac, a drugi to historia malego aniolka (ktory przez caly film nie wiemy czy naprawde jest aniolkiem(to chyba jedyne co moze byc ciekawe w tym filmie)), ktory kce byc zabrany do nieba przez inne aniolki. No po prostu film nie trzyma sie qpy!!!! Mozna obejrzec, ale jak mozecie wybrac co innego-wybierzcie co innego(chyba ze ktos sie doszuka w tym filmie jakis zajebisty moral, ktorego mnie sie nie udalo doszukac:)-jesli tak, to piszcie!!!!)

ocenił(a) film na 3
plihu

potwierdzam. Film bardzo słaby. Widać jestem za głupi aby go zrozumieć bo nie widzę w nim sensu. Nie polcam 3\10 SŁABY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones