PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190651}
8,3 4 716
ocen
8,3 10 1 4716
Notre Dame de Paris
powrót do forum filmu Notre-Dame de Paris

Jak dorwać?

ocenił(a) film na 10

No właśnie, czy NDdP jest gdzieś dostępne drogą, hm, prawą? Czy też trzeba ściągnąć? A jak trzeba to skąd? Przyznam, że nie obytam w "tych" sprawach, dlatego proszę o pomoc ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Magrat

Jeśli chodzi ci o muzyke z musicalu, jest ona dostepna na emuzyce (podaję link: http://www.emuzyka.pl/cd/album/4944152.php), [www.emuzyka.pl/cd/album...] z tym, ze cena nie jest zbyt zachecajaca. Mozesz poszukac tez wydania dvd, jednak jest ono, z tego co wiem, bez polskich napisow. NDdP jest na pewno dostepne na ebay-u, wiem, bo sprawdzalam. Musisz tylko poszperac, i wybrac najkorzystniejsza cene. Oczywiście, wydaje mi sie, ze mozna kupic go rowniez we Francji i Kanadzie, ale chyba chodzilo Ci o polski rynek...
Pozdrawiam i zapraszam do siebie,
Aisha

ocenił(a) film na 10
Yuna_aka_Ainawen

Witam. Równiez poszukaję muzyki z NDdP.Oczywiście marzy mi sie dvd.Chyba już wszystkie polskie sklepy internetowe (i nieinternetowych tez wiele)przegrzebałam i nie maja nigdzie.Obawiam sie, że nie uda mi sie tego "cudeńka" kupic. Chyba, ze możesz mi cos podpowiedziec? Pozdrawiam!

Magrat

Mam DVD z tym musicalem, kupiłem na eBay-u i sam wszczepiłem polskie napisy. Dla chcącego nic trudnego.

Copart

Torrent. Ale tam jest wersja z dziwnym Quasimodo bez niepowtarzalnej chrypki jak Garou, za to z niepowtarzalnym ślinotokiem :D

dancewithangel

Jest jeszcze taki sklep internetowy fan.pl - tam dorwałam DVD xD

Magrat

Zawsze można poratować się youtubem http://www.youtube.com/watch?v=L24vaxNH91w&feature=PlayList&p=B4BF5B9658843BD2&i ndex=0&playnext=1

Magrat

... a obecnie do dorwania na allegro. Za jedyne 170 złotych.

ocenił(a) film na 10
Magrat

Ja będziesz mieć szczęście to nawet na Allegro.pl dorwiesz i soundtrack i
DVD. :D Albo w Paryżu. :D Z tego co wiem do nadal gdzieniegdzie idzie to
kupić. Albo YouTube.com, po francusku mają chyba wszystkie piosenki.

ocenił(a) film na 10
Anya_Pooka

JEDEN ZONK. Dzisiaj sobie z ciekawości zajrzałam na Allegro. Zabolało. DVD kosztuje 198 PLN!! Zdzierstwo! Jak kupowałam swój egzemplarz, to kosztował stówę i już mi się to dużo wydawało. Ale jakoś to przełknęłam. Ale prawie dwieście złotych, to już przesada!

użytkownik usunięty
Magrat

Polecam freedisc jest tam z napisami polskimi ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones