4 744
chce zobaczyć
{"type":"film","id":759763,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Now+You+See+Me+3-2022-759763/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Now You See Me 3
 • Aczkolwiek dwójka zamknęła praktycznie wszystkie wątki i niewiem o czym miała by opowiadać część trzecia. Ale gdyby takowa powstała to chętnie obejrzę.

 • PonyDestructor https://www.youtube.com/watch?v=7_FlL4ngTIg

 • pefrydrych O to o tym nie wiedziałem, dzięki za info.

 • PonyDestructor Jeszcze wątek ojca Dylan Rhodesa można pociągnąć. Jeszcze się okaże że to on jest szefem tego całego Oka.

 • darek_olech Jego ojciec nie mógł przeżyć wypadku z sejfem. Przecież po tej nieudanej sztuczce widać było, że do miejsca zrzucenia sejfu zmierzają nurkowie-ratownicy, tak? Musieli znaleźć ten sejf, otworzyć go i zobaczyć martwe ciało. Żeby to co mówisz było możliwe to musieliby albo nie odnaleźć sejfu, albo odnaleźć go pustego. Wtedy jednak nikt nie mówiłby o tym, że zginął, lecz, że zaginął. W dwójce Thaddeus Bradley (Freeman) mówił , że to musiała być wina zamka lub odgiętej blachy.
  Chociaż nawiązując do wydarzeń z tej części, teraz to może się okazać, że każdy ściemniał, kłamał, hipnotyzował, miał manekiny, dublerów, bliźniaków, pomocników i uknuł wielki spisek.

 • Ogniozbytmistrz Już nie jeden iluzjonista sfingował swoją lub czyjąś śmierć. Jakoś za dużo w tej drugiej części było wątków o nim.

 • Ogniozbytmistrz W filmie było powiedziane, że nie znaleziono ciała Shrike'a ani sejfu ;). A to znaczy, ze byc moze to on za tym wszystkim stoi. W filmie są zostawione pewne luki. Nie wszystko zostało wyjaśnione. Na przyklad co mialo znaczyc "teraz to twoja gra" powiedziane przez Dylana do pani z FBI? Polecam obejrzeć jeszcze raz drugą część. Ja ogladalam ja ze cztery razy i ciagle odkrywalam nowe fakty, a przy okazji znalazlam dzieki temu wyjasnienia do wszystkich trików. ;)

 • Lama147d Zgadza się, w 1 czesci była mowa że nie odnaleziono sejfu ani ciała natomiast 2 część kończy się tajemnicą..... CO JEST ZA KOTARĄ ? Widzimy tylko scene ze schodami i nic poza tym więc.... aż się prosi dopowiedzenie tego :)

 • PonyDestructor DO tej pory myślałam,że Prison Break zakończył się na dobre. A jednak nie, więc już nic mnie nie zdziwi i wiadomo,że w tej branży wszystko jest możliwe. Liczę na to,że ojciec Dylana się odnajdzie,że obie aktorki zagrają,że będzie więcej epickich scen i że Atlas będzie miał znowu dłuższe włosy jak w 1 części.

 • PonyDestructor Pewnie się okaże że tatuś żyje i się ukrywal nie wiadomo po co