PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763603}

Nowi mutanci

The New Mutants
5,3 15 998
ocen
5,3 10 1 15998
5,6 17
ocen krytyków
Nowi mutanci
powrót do forum filmu Nowi mutanci
KisielowskiMK

Po Disney'u myślę, że będzie niestety PG-13

ocenił(a) film na 5
Kinoman1v3

Ta już oficjalnie od dawna już wiadomo że PG-13. Ale po nowych mutantach nie sądzę że to wyjdzie jakoś bardzo na nie korzyść.

KisielowskiMK

Po Disney'u już sie spodziewałem że będzie PG-13, cudem by było gdyby film był z R-ką.

ocenił(a) film na 5
KisielowskiMK

Bardziej chyba NC-17

marcin_lendzion

Właśnie wróciłem z kina dla mnie na 3 , i ta seria bez przyszłości z tego co wiem jest od tak taki jeden film nic nie wnoszący w ten świat . Równie dobrze mogli go po prostu wrzucić na jakąś platformę podczas całej tej pandemii z zamkniętymi kinami a film chyba był przekładany z 3-4 razy .

ocenił(a) film na 7
jones1_2

A Ja jak na tyle razy przesuwany film zostałem mile zaskoczony .
Na pewno lepsze niż " X-Men: Dark Phoenix " & " X-Men: Apocalypse " . Są bezpośrednie nawiązania do " Logana " , " X-Men: Apocalypse " i samych X-Menów jako grupy. Klimat horrorowy jest niezły a i moce młodych wyglądają ciekawie/dobrze wizualnie i są porządnie pokazane. Film kończy się w taki sposób, że na luzie i dość sensownie można by tą produkcją wprowadzić mutantów w świat MCU.
ps.
Nie jestem pewny, ale film ma chyba kategorię R, lub jest na pograniczu tej kategorii.

Flinston1987

Czy są jakieś w ogóle filmy o superbohaterach z kategorią R?

ocenił(a) film na 7
kokon303

Bardziej komixowe niż superboharetskie ( choć to chyba to samo :P ) " Logan: Wolverine " z 2017, obie części " Deadpoola " , " Joker " z 2019, " Hellboy " z 2019 ale odradzam bo to kupa gówna i chyba tyle. A i trylogia " Batmana " Christophera Nolana chyba ma kategorię R.

Flinston1987

Dzięki z tych wymienionych oglądałem Jokera,Deadpoola i całą trylogię Batmana, szkoda, że nie ma więcej takich filmów :D

kokon303

Batmany Nolana to PG-13.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones