PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34000}

Nowy

The New Guy
6,4 19 158
ocen
6,4 10 1 19158
5,7 3
oceny krytyków
Nowy
powrót do forum filmu Nowy

Film ,,Nowy"to świetna komedia opowiada o życiu niepopularnych osób w szkole, które prubują się wybiś na samą górę Dizzowi udaje się to po zmianie szkoły. Jest to naprawdę wspaniały film, świetna komedia gorąco polecam ;)

ocenił(a) film na 7
15_asia_16

Mnie urzeka bat oczami, oraz kumpel z więzienia i jego styl. Podobało mi się też jak dwaj kumple Dizza ślinili się na widok zdięcia, na którym laska z więzienia całuje Dizza. Cały film za pierwszym razem na dużej grupie ludzi może zrobić spore wrażenie, ale nic nie przebije...

ocenił(a) film na 8
15_asia_16

fascynujace w tym wszystkim jest to, ze sama zmiana image'u powoduje zmiane w calym otoczeniu ;]
czyli jak manipulacja wygladem i zachowaniem moze zadzialac na odbiorce.


A sam film zabawny :D

15_asia_16

Film nawet fajny, można się rozluźnić i pośmiać. Tylko jedno jest wkurzające - ten ckliwy happy end. No ale to komedia i w dodatku amerykańska, więc to było do przewidzenia :) Mimo wszystko, solidną 7 wystawiam bez wyrzutów sumienia :) Dałbym 6, ale uroda Elizy Dushku skłoniła mnie do podwyższenia oceny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones