PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34000}

Nowy

The New Guy
6,4 19 160
ocen
6,4 10 1 19160
5,7 3
oceny krytyków
Nowy
powrót do forum filmu Nowy

Dizzy Lecter

ocenił(a) film na 7

Podobał mi się ten film chociaż były niekiedy nudne fragmenty. Fajnie wyszedł pomysł z tymi wszystkimi odniesieniami do innych, poważniejszych filmów a Dizzy w masce Hanibala to niesamowity widok. Ciekawy pomysł miał scenarzysta z tą całą inicjacją w nowej szkole. Nie podobał mi się jedynie Gil jako generał bo to jakoś nie chciało mi pasować nawet jako parodia do tego filmu. Taka amerykańska maniera. Patos musi być i tyle. Ten patos zaakceptowałem w przypadku wyśmianego "Walecznego serca".

użytkownik usunięty
entyn

oj,tak tak tak:] co do tego Gila-generała to rzeczywiście było niezbyt trafne... mocno przesadzony,ale chyba włąsnie taki miał byc... co do głownego bohatera jak już wspomniałąm na innym komencie grał dośc dobrze,choć rola była żałosna..nie podobał mi sie także początek..mysle ze on troche zniwcheca widza do dalszej konsumpcji:D ale to nic:]
ogólnie tragedio nie było..pozdro dziubaski:* (gwiazdeczka-3823151)

użytkownik usunięty

Szkoda, że tak to odbieracie. Generał moim zdaniem był świetny - no ale ja widziałem film pt. "Patton" - taka biografia najbardziej kontrowersyjnego amerykańskiego generała z okresu II wojny światowej. Polecam. A wstawka muzyczna z "Dobrego, złego i brzydkiego" do SZALONYCH OCZU była rewelacyjna :-).
Ogólnie kapitalny filmik!!!

entyn

tak troche pozno to pisze ale ostatnio obejzalem sobie ten film, i tan moment jak go dostarczaja do szkoly to nie jest to parodia Hannibala Lectera ale postaci z Con Air granej przez Steve'a Buscemi, nie pamietam jak sie nazywal ale dokladnie w takim stroju dostarczaja go do samolotu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones