PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34000}

Nowy

The New Guy
6,4 19 158
ocen
6,4 10 1 19158
5,7 3
oceny krytyków
Nowy
powrót do forum filmu Nowy

kaszana!!!

ocenił(a) film na 2

poziom humoru denny...a twarz głównego aktora to juz w ogole dno....
dziwię sie ze tyle znanych twarzy wystepowalo w tym filmie... jak dla mnie 2+

ocenił(a) film na 7
Vodevil

Film genialny, a ty się tam gówno znasz.

ocenił(a) film na 7
Vodevil

Ciekawe podejście. Oceniać aktora po twarzy... Lepiej się nie zastanawiać jaką autor tematu ma twarz... Pewnie bozia nie obdarzyła go urodą i ma teraz kompleksy...

ocenił(a) film na 8
Vodevil

nie wiem, co masz do twarzy aktora. chodzi o gre, a nie wyglad. Szkoda, ze nie rozrowniasz tych dwoch rzeczy.
Mnie tam film bawi :P inteligencji od niego nie oczekuje, raczej dobrej zabawy.
Ale to juz jak kto woli. kazdego bawi co innego w koncu

ocenił(a) film na 8
Vodevil

Właśnie... To komedia chodziło o fajny humor i taki też był. A co do aktora to nie musi być piękny, ważne żeby dobrze grał a w tym wypadku i bawił publiczność....

ocenił(a) film na 7
Vodevil

Poza tym ten aktor wcale nie jest taki najgorszy... w każdym razie na Quasimodo to on mi nie wygląda. No może ma trochę kosmiczny nos ale i tak nie wygląda najgorzej... za to film bardzo fajny a humor na odpowiednim poziomie.

ocenił(a) film na 9
Vodevil

Każdy kto to oglądał powiniem wiedzieć o co tam kaman.
Aktor nie mógł być bosko przystojny skoro robili z niego tak zwanego "niepopularnego" nastolatka.

ocenił(a) film na 10
Vodevil

ale masz kryteria oceny, tylko pozazdrościć (ironia) ? co w tym takiego dziwnego, że tylu znanych aktorów w nim występowało ?

Vodevil

Niech będzie, że denny. Ale ponieważ przez godzinę ryłam się jak norka, odstresowałam się jak nigdy, miałam darmowy masaż przepony i do tego posłuchałam fajnej muzy, to jak dla mnie ten film jest ŚWIETNY. Są różne rodzaje filmów, trzeba po prostu wiedzieć, na co ma się w danej chwili ochotę i już! PS A koleś wcale nie jest paskudny, o co chodzi??? ;)

Vodevil

PS 2: A tak właściwie to obecność których "sławnych ludzi" tak dziwi? Czyżby to był najwspanialszy wokalista wszechczasów Vanilla Ice? Czy też filmowy amant David Hasselhoff? Ha ha ha! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones