PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 538
ocen
7,0 10 1 123538
5,1 12
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

23 jest wszędzie. Cokolwiek bym nie obliczyła zawsze wychodzi mi ta liczba..Oczywiście to
nie na zasadzie, jak niektórzy, że "13+5=18" a potem "ee,nie wyszło". Zdaje się, że popadam
w lekką paranoję tak jak główny bohater..

immersiva

Strzeż się! Ja dodałam swoje liczby z daty urodzenia i wyszło mi 25. Uff, ulżyło mi :)

sylwia_92_3

Ja również dodałam wszystko, ale nie wiem jakim cudem zrobiłam dodatkowe obliczenia wszystkich innych informacji z mojego życia i wyszło 23. Myślę, że to podświadomie szukamy rozwiązania tak żeby pasowało właśnie do tej liczby :)
Nie mniej jednak trochę mnie to przeraża..

immersiva

Tak, to podświadomość :) Założę się, że suma liczb w datach często równa się 23. ;]

sylwia_92_3

Yh, głupia podświadomość sprawia że nie mogę spać po nocach x.x
To zależy od rocznika. Mnie na przykład z początku nie wyszło 23~

immersiva

Podświadomość podświadomością, ale ja po obejrzeniu filmu "Lustra" boję się do lustra zajrzeć :]

immersiva

gdzie Ci wychodzi to 23?jakby teraz?

ocenił(a) film na 8
immersiva

wiesz w filmie robili to idiotycznie bo np raz brali sam dzień, raz dzień i miesiac, raz dzień miesiać i rok... czasem dwie pierwsze liczby traktowali jako jedną, czasem w liczbie dodawali cyfry. Według mnie to już paranoja :) zawsze sobie można wymyślić jakiś głupi sposób żeby pasowało, więc nie martw się :)


zanim oglądałam film to np ja stworzyłam sobie teorię że dni urodzenia mnie i moich rodziców muszą mieć 3 w sobie (13, 23, 30), a dni urodzenia mnie i moich sióstr są podzielne przez 6 (30, 18, 6). Też od biedy mogłabym zrobić z tego jakieś prześladujące mnie coś ale po co

VaniliaGirl

Jak chciałaś to mogłaś dalej kontynuować "paranoje" na 3, w końcu dzień Twoich urodzin jak i sióstr tez są podzielne przez 3 :))

ocenił(a) film na 8
Tokar2

ale dni urodzin z rodzicami muszą mieć 3 a nei być przez nie podzielne :D w sumie faktycznie dziwaczne daty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones