PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 556
ocen
7,0 10 1 123556
5,1 12
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

Podobny klimat

ocenił(a) film na 7

Zna ktoś filmy z podobnym klimatem? Chodzi mi głównie o sceny kiedy Carrey wcielał się w
detektywa - czarno białe barwy, mroczny klimat. Coś na pograniczu właśnie tego filmu, Sin
City i Max Payne'a (gierki).

hagrid8

Hmmm, może "Mechanik" z Bale'm (tam jest taka gra kolorów itd...),
no i "Wyspa Tajemnic" z DiCaprio - mroczny klimat itd, ale to pewnie oglądałeś.
Trudno coś polecić, jak coś mi do głowy wpadnie, to jeszcze napiszę. :)

ocenił(a) film na 7
sylwia_92_3

Oba widziałem, masz rację Mechanik miał trochę taki klimat :) dzieki za pomoc

hagrid8

Nie ma za co, w końcu oba widziałeś :] :)

ocenił(a) film na 6
hagrid8

Jakos mnie to nie ujęło. Chcialbym bardzo ale im bardziej chce, tym bardziej na ekranie widze Ace'a Venture. Od Carreya nie oderwie sie tej metki.PRZENIGDY :)

ocenił(a) film na 8
bedouin

E tam Ace Ventura, ja zawsze widzę Maskę. ;)

ocenił(a) film na 10
bedouin

Pi*rdolenie które szkoda skomentować ale jednak skomentuje... przecież jego najlepsza rola to Truman Show i to właśnie w dramatach/komediach sobie najlepiej radzi, nie wiedziałem że Carrey jest aż tak niedoceniany przez laików

ocenił(a) film na 8
kryszti

A kolega, zdaje się oglądał oprócz tego filmu tylko "Truman Show", bo ilekroć napotykam się na Twoje wypowiedzi pod tym filmem, tylekroć widzę przywołanie tegoż tytułu. Czy jesteś laikiem, czy też nie- nie mnie stwierdzać bo nie znam Twojego kinematograficznego "dorobku", ale wcale nie trudno jest zapoznać się z filmografią Carrey'a i mówić, że najlepiej gra w dramatach i komediach- bo jakby nie było, to w większości w takich gra ;)

ocenił(a) film na 4
bedouin

Jim sam się chyba nie może pozbyć tej metki - w końcu w numerze 23 był kimś w rodzaju psiego detektywa.

ocenił(a) film na 8
hagrid8

"Harry Angel" ??

hagrid8

Widzę nie tylko ja wyczuwam klimat Max Payne( co było najlepszą częścią gry wg mnie), chyba ten ton głosu narratora wyzwala taki efekt a sam obraz ma już mniejsze znaczenie.

ocenił(a) film na 9
hagrid8

Wprawdzie nie oglądałam, ale czytałam, ze podobny klimat ma "Franklyn" powinien byc naprawde bardzo zblizony :):) obejrz i daj znać czy warto oglądać hehe pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones