PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 580
ocen
7,0 10 1 123580
5,1 13
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

Kiedy ten film będzie na polskich ekranach? Miał być w czerwcu ale jakoś coś tak ucichło... A ja strasznie na niego czekam...

użytkownik usunięty
Nikoret

Obiło mi się o uszy, że ma być we wrześniu.

No to sobie poczekamy w takim razie... Tylko czy to aby na pewno ma być wrzesień 2007 ? ;) Bo znając polskich dystrybutorów nie zdziwiłabym się gdyby film zagościł na naszych ekranach za 2-3 lata =/

użytkownik usunięty
Nikoret

Mówił mi to kolega, który jest asystentem kinooperatora w Cinema City, więc może mieć rację ;) Aczklwiek pewności nie mam.

PS
Tak, chodzi o wrzesień 2007.

ocenił(a) film na 5
Nikoret

Toż to paranoja! Czkeam już z pół roku na ten film, zbliza sie 8 czerwca wie ja zadowolony, ze w koncu to obejrze w Naszych kinach, a tu znowu zmienili premiere! I trzeba czekac kolejne 3 miesiace... ;/ Czasami mam ochote zrobic najgorsze rzeczy dystrybutorom... chociaz wiem, ze to nie zawsze od nich zalezne.

użytkownik usunięty
KouTenka

Powtarzam, że tak tylko słyszałem. To nie jest pewniak ;)

Pewniak czy nie, lepiej żyć ze świadomością, że to JUŻ we wrześniu niż żyć w niewiedzy kiedy nastąpi błogosławiony dzień premiery ;) Chociaż w ogóle nie rozumiem dlaczego pierwotny termin ogłoszony był na czerwiec skoro i tak nie został dotrzymany... Na szczęście w międzyczasie pojawi się kilka równie ciekawych tytułów wartych zobaczenia =) Tak czy inaczej, dziękuję za informację i zaspokojenie (choć troszkę) mojej ciekawości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones