PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 560
ocen
7,0 10 1 123560
5,1 12
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

Bardzo lubię Jima Carreya ale film podobał mi się średnio. Jak dla mnie fabuła chwilami była naciągnięta do granic możliwości. Np chociażby fakt że on nie wiedział o swojej przeszłości. Przecież nikogo nie wypuszczają z wariatkowa ott tak sobie, bez papierów bez opieki. Nawet jeśli sam miał amnezję i nie pamiętał tego co się stało to nikt by go nie wypuścił bez kogoś odpowiedzialnego za niego. Poza tym, wychodząc z wariatkowa nie był ciekaw dlaczego się tam znalazł? No i jego żona wiedziała o jego przeszłości chociaż poznała go w momencie kiedy on już tego nie pamiętał. Może się trochę czepiam, ale od typu filmów w których ewidentnie chodzi o takie "wow" i "zryty beret" na końcu dużo wymagam zanim uznam za bardzo dobry, fabuła musi się domykać w każdym miejscu. Takim moim ideałem pod tym względem jest "Prestiż". Tam wszystko się ze sobą zgadzało, mimo tego że działy się cuda-wianki wszystko później można było złożyć w naprawdę logiczną całość. Jedynie motyw z tą maszyną klonującą był nierealne - no ale to się już z góry zakłada jaki taki mały element fantastyczny. Poza tym wszystko było zgrane jak w szwajcarskim zegarku, a tu mi tego zabrakło. Ale nie żałuję że obejrzałam "Numer 23" :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones