PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507206}

Obcy przybywają do Kolorado

High Plains Invaders
3,2 594
oceny
3,2 10 1 594
Obcy przybywają do Kolorado
powrót do forum filmu Obcy przybywają do Kolorado

To po prostu odpowiedź polskiej telewizji na "Cowboys & Aliens" :D

eXSkalolaz

Dokładnie tako samo miałem skojarzenie, ale "Kowboje i obcy" powstały 2 lata później od tego.

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

Zgapione

ocenił(a) film na 4
giovanni50

Myślałem, że "Cowboys & Aliens" to jakiś bardziej oryginalny pomysł :D

ocenił(a) film na 1
eXSkalolaz

Raczej film o znacznie większym budżecie

ocenił(a) film na 4
giovanni50

Ale to całkiem niezła komedia jest :D Właśnie widziałem, jak człowiek podniósł 2 worki uranu :D

ocenił(a) film na 1
giovanni50

Ech ludzie. Film był całkiem niezły. Chyba nie wymagacie logiki od takiego kina co? Surowa scenografia i kolorystyka, całkiem spoko efekty - te potwory wyglądały przecież przyzwoicie. Widać wam się nie da dogodzić- każdy film na dwójce z tego cyklu jest krytykowany, bez znaczenia na poziom wykonania.

Najlepszy film czwartkowych seansów na TVP2.

ocenił(a) film na 4
Moondog

Tam dwa worki. Skrzynki z ołowiu w środku uran a śmigają nimi jak siatkami z biedronki:)). Niestety tym jakże fascynującym filmem kończy się sezon. Do przyszłego roku. Może niech każdy poszuka i zrobi listę takich kiczów i wysłać komuś maila na woronicza żeby za rok nie było powtórek:))). Osobiście to bym sobie pooglądał horrory i s-f z lat 50. Te zmutowane jaszczurki, 20 metrowe kobiety, krwiożercze ryjówki i bóg wie co jeszcze:)).

tankowiec_2

Kobiety -pszczoły, gigantyczne pijawki, goryle w hełmach płetwonurka. Chętnie bym zobaczył po raz wtóry Zabójcze ryjówki . Widziałem wersję dubingowaną włoską, koloryzowaną, koloryzowaną i skróconą do 30 minut na rzecz serialu Attack of B-movies monsters i oryginalną czarno-białą.

ocenił(a) film na 1
Moondog

Ten film to podróba chyba Wild Wild West

ocenił(a) film na 4
Moondog

Hehe, zapraszam do kina Muranów w Wwie :) od września rusza kolejny cykl pt: "Najgorsze filmy świata" :) każdy seans poprzedzony jest prelekcją kolegi Jacka Rokosza, który z tego co pamiętam pisze doktorat na ten temat :) bilet 10 pln - zabawa niepowtarzalna :)

eXSkalolaz

On już chyba napisał ten doktorat. Parę razy już byłem na jego przeglądach. Repertuar zawsze się różni. Facet ma około 300 filmów w swojej bazie z licencją do pokazywania w kinie i zawsze wybiera coś innego. Ponadto sam robi do tych filmów napisy. Dobry człowiek, mam nadzieję, że jeszcze będzie w Krakowie :)

ocenił(a) film na 5
Moondog

W telewizji ostatnio widziałem gorsze produkcje. Ta nie była aż taka tragiczna (Nic nie przebije Starcia w Przestworzach... chyba, że puszczą "1942"). Efekty niczym w "Wojnie światów".

ocenił(a) film na 3
eXSkalolaz

i to ze skrzyniami z ołowiu!!!!!!! hehe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones