Gifted

1 godz. 41 min.
7,8 82 298
ocen
7,8 10 82298
34 382
chce zobaczyć
{"rate":7.33333,"count":3}
{"type":"film","id":756152,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gifted-2017-756152/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Obdarowani
 • mitrus80 ocenił(a) ten film na: 6

  Czego my tu nie mamy:
  - słodka, rezolutna i genialna mała dziewczynka
  - tata/wujek nieogolony, ciężko pracujący (chociaż mógłby łatwiej) buntownik
  - sympatyczna, ładna pani nauczycielka
  - zła ale tak naprawdę dobra babcia
  - no i niezastąpiona Octavia Spencer w roli w sam raz dla niej czyli "Murzynka z sąsiedztwa co to zawsze służy dobrą radą"

  Film prosty jak budowa cepa, jedyny plus to że tylko lekko przesłodzony, a mogło być o wiele gorzej...

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

  mitrus80 No wiedzę,że w koncu znalazł się jeden inteligentny widz. Od 1 sceny coś mi nie pasowało w tych wszystkich zachwytach. Sprawdziłem rezysera,wczesniej robil seriale albo spidermena. Takze ten film to jak dlAA NIEGO MAX. aLE TO ZADNE ARCYDZIELO. poza tym ta dziewczynka ma dziwna twarz,rzeklbym nawet ,ze cos jest w niej strasznego i chorego.

 • zolwik_206 ocenił(a) ten film na: 5

  mitrus80 Zgadzam się z Twoją opinią. Film BARDZO przewidywalny, scenariusz średni, aktorzy dobrze zagrali ale nie ratuje to filmu.

 • mitrus80 Babcia nie była tak naprawdę dobra. To zła kobieta była....
  Poza tym co w tym złego, że film jest prosty ? Życie czasami jest proste.
  Można oczywiście zrobić film pełen podtekstów, odniesień historycznych itp...tylko czy ten film będzie równie fajny ?

 • adampogorzelski Film prosty jak cep. Ale czy to źle ? Jakimś dziwnym trafem się broni. Lekkie kino i reżyser nie silący się na to na co go nie stać. Niezłe dialogi, całkiem dobre aktorstwo i... palce lizać . Myślałem że będzie kolejne holyłódzkie gie. Co za miła niespodzianka.

 • oddball1988 ocenił(a) ten film na: 8

  maximusautomatic ogólnie nie mój typ filmu ale też mnie miło zaskoczył i bardzo mi się spodobał, ale widocznie nie jesteśmy inteligentnymi widzami, to co my możemy wiedzieć :v

 • oddball1988 Ale za to zawsze możemy polegać na opinii innych

 • dariusgromnicki ocenił(a) ten film na: 8

  maximusautomatic mi się podobał, więc tobie również powinien :P

 • Dabczynski ocenił(a) ten film na: 6

  mitrus80 Film niestety dosyć prosty i za dużo z niego z przebiegu całego seansu nie wynika.
  Dziewczynka okazuje się mieć talent, dochodzi do tego, że zmieniają jej szkołę. W trakcie rozprawa która tak nagle została wycięta z filmu, rodzina zastępcza (praktycznie nic z tego nie pokazali, nie wiadomo jak ona tam żyła) no i mało też o matce dziewczynki.
  Gra aktorska dobra, za to moim zdaniem duży plus, ale sam film nie powala.

 • twekrk ocenił(a) ten film na: 6

  mitrus80 Myślalem że oglądne mocne kino, na zasadzie... 'porwie moją duszę' i będę o nim dyskutowal z innymi ludźmi, jednak film na niedzielne popołudnie, nic więcej. Bez polotu, fajny zamysł ale rozwleczony...

 • Ewelinaa_ ocenił(a) ten film na: 5

  mitrus80 Całkowicie się zgadzam, film jak milion innych, niczym się nie wyróżnia, nie zaskakuje, nie daje do myślenia, prosty i banalny. Jedynie gra dziewczynki mi się podobała.

 • qasz666_qwerq ocenił(a) ten film na: 10

  mitrus80 mitrus80 oceniłeś postaci i co dalej, film prosty i co z tego, 99% filmów jest prostych - co to mają z grubsza trzymać się jednego wątku a reszta to fantazja scenarzysty czyli z tego wynika że twój komentarz również prosty jak cep a reszta leci w te same buty.

 • mitrus80 ocenił(a) ten film na: 6

  qasz666_qwerq ojejku, to jest tylko moje zdanie, jak się komuś podobał to bardzo dobrze, nie mam z tym problemu, pozdrawiam

 • EvaBroz ocenił(a) ten film na: 6

  mitrus80 Zgadzam się. Nie wiem skąd taka wysoka ocena. Film ładny, sympatyczny, w sam raz na niedzielne popołudnie, ale tak schematyczny i przewidywalny, że pewnie jutro o nim zapomnę...

 • EvaBroz To caly urok, tej "muzy"...Wielobarwnosc ,wieloznacznosc ...A i poziomow wiele.Bo to u nasz , panie , cep prosty ni je.Cepym ,panie ,to trza umic,panie, robic.

 • Metosee ocenił(a) ten film na: 10

  mitrus80 Po długich poszukiwaniach znalazłam w końcu pozytywny obraz, przy którym się nie nudziłam. Dylemat wuja z samobójstwem siostry i jego motywami w podtekstach wcale nie był prosty. Warto było obejrzeć a twoje zdanie jest do dupy.

 • CzPW ocenił(a) ten film na: 9

  Metosee Wreszcie ktoś inteligentny się odezwał. A tego dylematu i pewnie innych problemów oni nie zauważyli. Ci od cepa :).

 • qasz666_qwerq ocenił(a) ten film na: 10

  mitrus80 sorry ale argumenty ocenne jakie przedstawiłeś /przedstawiłaś to imbecylizm. Z reguły w filmach małe dziewczynki są słodkie, wujkowie czasami ogoleni a czasami nie, nauczycielki sympatyczne, a czarne sąsiadki dobrze radzą, tylko z tymi babciami nie wiadomo jak jest bo to filmy tak proste jak budowa cepa. Niemniej jednak podejrzewam że tobie to nawet cepa nie uda się zbudować więc zamiast opiniować filmy zajmij się budową.

 • mitrus80 ocenił(a) ten film na: 6

  qasz666_qwerq Temat skończyliśmy już dawno temu, a tak btw to nie żadne argumenty, tylko wypunktowanie zawartości filmu, to wszystko zmieszane ze sobą składa się na przeciętną i infantylną całość, a na Twoje docinki nie będę Ci dawał satysfakcji, bo to nie ma dla mnie wartości, nie poprawię sobie tym samopoczucia.