PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 856
ocen
7,1 10 1 128856
6,1 14
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

Ogólnie film spoko. Nawet zdarzyło mi się na nim drgnąć. Spodobały mi się też niestandardowe zabiegi. Jednak nie o tym.

Nie zastanawialiście się po co w ogóle duchom są potrzebne czyjeś domy? :D
No i dlaczego zawsze im tak zależy aby jedynie postraszyć jakąś rodzinkę i tylko na tym poprzestają? Ok, później mamy do czynienia z demonem jednak nie jest on wcale lepszy. Przy tak dużej mocy, dzięki której jest w stanie ciskać meblami, zatrząść domem a nawet ściągnąć pioruny, nie może zrobić z rodzinki miazgi. Czy chodzi jedynie o satysfakcję z widowiskowej demonstracji swoich mocy? :D
No i kolejna kwestia. Strasznie łatwo go rozwalić, nie dość, że taki demon jedynie czeka aż ktoś podejdzie do niego jak najbliżej, zamiast cisnąć w tę osobę choćby nożem (dużo lżejsze niż komoda) to jeszcze sam się pochwalił swoim imieniem aby ktoś mógł je później wymówić i rozwalić go na cacy :D Właściwie to sam pomysł z pokonywaniem demonów przez odkrywanie ich imion jest strasznie naiwny...

Ciekawa jestem czy macie na to jakieś wytłumaczenie.

aurora_21

Ponieważ im nie zależy na smierci kogokolwiek, nic im to nie daje, a jesli wystarczająco wystrasza ( a karmią sie strachem) to będą potężniejsze.
A mówiąc własne imię by zostać przepędzonym, to nie robią tego z własnej woli. Demony to anioly które nie chcialy służyć ludziom i zbuntowaly sie przeciw Bogu, jednak nadal sie go boją i dlatego egzorcyści rozkazują podać im swoje imię w imieniu Jezusa.

ocenił(a) film na 6
mnich_0128

Ahh te religijne bzdurki:D

Dealric

Odpowiedzialem tylko na pytanie, a ty juz zaczynasz gównoburze

ocenił(a) film na 6
mnich_0128

Przedstawiłem poziom odpowiedzi, a ty zaczynasz gównoburze.

Dealric

Nie poprostu od razu trzeba bylo pisać że to bajki

ocenił(a) film na 6
mnich_0128

Bajkę synku to masz w gaciach. Duchy byly, są i będą faktem. Świadomość nie ginie zgodnie z prawami natury.

ocenił(a) film na 6
mnich_0128

To są fakty nie bajki

ocenił(a) film na 6
Dealric

Duchy są faktem. Świadomość nie ginie zgodnie z prawami natury.

ocenił(a) film na 6
Dealric

Nie bo duchy są faktem;)

ocenił(a) film na 6
aurora_21

Nie bajki a fakty. Duchy są faktem. Świadomość nie ginie zgodnie z prawami natury.

ocenił(a) film na 6
aurora_21

Ty także wiesz, że to nie bajki tylko fakty i teraz już jesteś pewna, że to jest RZECZYWISTOŚĆ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones