PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 856
ocen
7,1 10 1 128856
6,1 14
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

Film online.

ocenił(a) film na 4

Jeśli ktoś nie miał możliwości obejrzenia tego w kinie (z wszelakich powodów) to niech pisze na priv to podam link do wersji online z napisami pl. Nie chcę tutaj umieszczać bo zapewne wątek zostałby usunięty.

Jeśli chodzi o moje odczucia to film jest całkiem dobry, nie tak jak 1 część ale trzyma w napięciu i potrafi widza porządnie wystraszyć. Polecam.

ocenił(a) film na 7
martamk4

cześć ! Mogłabyś się ze mną skontaktować ? niestety nie mogę napisać do Ciebie wiadomości

ocenił(a) film na 4
Hopekaris

No ja też nie mogę (przez to że nie mam punktów na koncie) ale dobra, podam Ci tutaj (może mnie nie zablokują):
1. Wchodzisz na: cda- online. pl / x-men - apocalypsa / (usun spacje)
2.Najlepszą wersję masz w openloaderze (link 2), musisz jednak wyłączyć adblocka jeśli masz bo oni na tym zarabiają więc bez tego ani rusz.
3. Potwierdzasz że nie jesteś robotem i potem czekasz aż minie te 4 sekund i klikasz 'Skip this ad'.
4. Możesz oglądać film online ale możesz także pobrać poprzed - 'Download', jak tam chcesz.

ocenił(a) film na 7
martamk4

Dziękuję baaaardzo :)! Zrobiłam już screena więc możesz usunąć ten komentarz by nie zablokowali
Jeszcze raz wielkie dzięki :)

ocenił(a) film na 4
Hopekaris

No niestety nie mam możliwości edytowania ani usuwania komentarzy ale co tam, liczę że ktoś tak jak ty zrobi screena i skorzysta na tym. Nie ma za co, miłego oglądania.

martamk4

Po co ta ściema? NA cda nie ma Obecności 2 a do tego podajesz link do filmu X-Men- APocalypse.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Wystarczy poszukać na tym portalu, nie mogłam podać realnego linku bo dostałabym blokadę jak przy wcześniejszych wpisach, jeśli uważasz że to ściema to proszę bardzo - idź do kina, ja wolę oglądać w domu za free :).

martamk4

Szukałem na cda i doskonale wiem, że to ściema gdyż nie ma jeszcze w necie dobrej wersji tego filmu. Poczekam sobie aż będzie wersja, którą da się oglądać bo na razie jest tylko jakaś marna kopia z napisami z translatora.

Andrzejek324

A do kina nie chcesz iść?

nina05

Do kina na horror?

ocenił(a) film na 6
martamk4

napisz gdzie mozna obejrzec

ocenił(a) film na 4
deconstramus

cda-online. pl

ocenił(a) film na 4
deconstramus

Cóż, już nie ma, widocznie ktoś musiał to zgłosić. Ja na szczęście zdążylam pobrać zanim usunęli.

ocenił(a) film na 6
martamk4

znalazłem juz na innej str

deconstramus

gdzie jest? porządna wersja.bo na kamerkowych nie ma jak się bać :(

ocenił(a) film na 6
dreamselllers

niestety ktos juz usunal byl kilka godz tylko w sieci,

ocenił(a) film na 7
deconstramus

A na dziś, jest gdzieś jakaś lepsza wersja?:)

ocenił(a) film na 6
dreamselllers

mam link ale noe moge ci wyslac wiadomosci

deconstramus

a mi mozesz?

ocenił(a) film na 6
dreamselllers

musimy byc znajomymi

ocenił(a) film na 7
deconstramus

Można również prosić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones