PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 882
oceny
7,1 10 1 128882
6,1 15
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

https://www.youtube.com/watch?v=KyA9AtUOqRM

ocenił(a) film na 7
DafcioBB

Obejrzałem nowy trailer, następnie trailer pierwszej części i muszę powiedzieć, że wg mnie zapowiedź pierwszego filmu była bardziej straszna. Ale oczywiście na ocenę całego filmu musimy poczekać do czerwca. Miejmy nadzieję, że Jamesowi pieniądze zarobione na szybkich i wściekłych nie przewróciły w głowie, szkoda, żeby spieprzył drugą część.

ocenił(a) film na 8
riccardo_filmweb

a może reżyser mało chce pokazać w zwiastunie :) Być może szykuje dla nas coś ekstra :)

ocenił(a) film na 8
DafcioBB

Zwiastun w sumie spoko choc liczyłem na coś więcej :P muzyka nadal przeraża choć już nie tak jak w pierwszej części. Mam nadzieje, że reżyser szykuje coś ekstra, bo jeśli wszystko pokazali w zwiastunie to wyjde z kina rozczarowany ; / Niemniej pozycja obowiązkowa w tym roku w kinie i licze, ze bede sie bac tak samo jak na pierwszej częsci :D Chciałbym zeby ten film nie spotkał losu Naznaczonego 3 i Sinistra 2 . Licze, ze to będzie dobry horror :D

użytkownik usunięty
Dann

pierwsza część była spokojnie druga część ma potencjał.

ocenił(a) film na 8

Obejrzałem zwiastun juz kilka razy :) i coraz bardziej się na ten film nakręcam :D nie moge się doczekać. To będzie na pewno dooobry Horror :D przez duże "H"

użytkownik usunięty
DafcioBB

no jest git, trailer mnie przeraził są dreszcze jest dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones