PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 905
ocen
7,1 10 1 128905
6,1 15
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

WTF?! I do tego enfield? Wytłumaczy mi ktoś znaczenie? Poltergeist tu raczej duch, coś w stylu
Irytka z HP. Ale wgl, nie podoba mi się to :(

filmowy_laufer

Już tłumaczę : HAJS HAJS i jeszcze raz HAJS

James1234

Hahah w sumie racja :)

użytkownik usunięty
James1234

zgadza się

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Rodzina Warrenów miała w realu wiele przygód. Te z Obecności 1 to jeden z nielicznych prawdziwych i moim zdaniem i tak nieco podkoloryzowany. Pewnie prawdziwa rodzina Warrenów postanowiła swą inna przygodę opublikować. Czemu? Na to odpowiedział James1234 :)

ocenił(a) film na 9
Karirsu

Reszta z serii Obecność, była okej, może i tym razem nie będzie czego żałować?

ocenił(a) film na 6
Karirsu

Raczej żadna nie była prawdziwa. Skoro udowodniono im oszustwa w pewnych sprawach, to dlaczego załadać, że nie skłamali w innych?

użytkownik usunięty
Dealric

Wiele również potwierdzili, więc były prawdziwe.
Tym bardziej te oszustwa w wielu przypadkach dotyczyły różnorakich przekręceń, podkoloryzowań, albo innych pierdół. Z tego co wiem zmyślone zostały dwie-trzy historie, ale to z powodu $. Nie było pieniędzy, a media zaczęły się interesować produkcją filmów w oparciu o ich historie, więc sobie dodali parę. Reszta ma potwierdzenie, są materiały, dowody.
Piszę to, żeby skorygować twój fałsz. Strasznie nie lubię jeżeli ktoś ma połowiczną rację, i nie pisze dokładnie o całym wątku.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6

Em potwierdzili? Niby jak? Jakie przedstawiono dowody? Żadnych.

Piszę to by skorygować twój fałsz i niezrozumienie takich słów jak dowody i potiwerdzenie.

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

http://en.wikipedia.org/wiki/Enfield_Poltergeist jeżeli rozumiesz ang, to tutaj znajdziesz odpowiedź co to jest to Enfield Poltrgeist :)

ulka96

a dziękuje bardzo :)

filmowy_laufer

O drugim tytule wiadomo na razie niewiele. Obecność 2, jakkolwiek zostanie przetłumaczony tytuł tym razem, ma opowiadać o pewnej sprawie z lat siedemdziesiątych, kiedy Ed i Lorraine otrzymali informację z Enfield w Wielkiej Brytanii, gdzie dwie siostry miały być rzekomo opętane. Nie wiadomo na razie, czy Vera Farmiga i Patrick Wilson powrócą w drugiej części filmu, jednak po sukcesie, jaki odniosła pierwsza można śmiało przypuszczać, że to tą dwójkę znów będziemy oglądać w roli małżeństwa poszukującego duchów.

Torres1993

kilka nowinek na temat tej historii. Nie mogę odtworzyć tego filmu, ale może komuś się uda.http://www.thetimes.co.uk/tto/news/uk/article3209909.ece

blossom_3

http://www.thetimes.co.uk/tto/news/uk/article3209909.ece

ocenił(a) film na 5
filmowy_laufer

Szkoda, że nie będzie o tej zbroi samurajskiej z ich muzeum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones