PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 882
oceny
7,1 10 1 128882
6,1 15
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

Modlę się do Boga żeby ten film powstał !!!

Andrzejek324

Ja też :D

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Liczę, że chociaż w połowie utrzyma poziom Obecności :)

ocenił(a) film na 6

Czyli film na 3? W sumie całkiem prawdopodobne.

użytkownik usunięty
nikike

To jest sprawa indywidualna, nad którą nie mam zamiaru prowadzić dyskusji.

ocenił(a) film na 6

aha

nikike

Obecność na 3?Jeden z lepszych horrorów o duchach oceniasz na 3?To chyba jakiś żart.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Przeczytaj wszystko jeszcze raz, tylko dokładnie.

nikike

No gość napisał,że oby trzymał poziom Obecnośći a ty odpisałeś,że film na 3.To jak mam to rozumieć?Ja zrozumiałem to w ten sposób,że uważasz Obecność za słaby film,który zasługuje na 3.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Może jeszcze raz przeczytaj, co napisał gość.

nikike

No napisał,ze chociaż w połowie będzie trzymał poziom Obecności czyli znaczy to,że liczy na dobry film taki jak Obecność.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

W połowie tak dobry jak obecność --> The Conjuring jest na 6, czyli liczy, że dwójka będzie na 3.

nikike

Nie wiedziałem,że Obecnośc ocenił na 6,napisał to tak jakby Obecność ocenił na dyche.Już teraz zrozumiałem o co ci chodziło.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Ja oceniłem Obecność na 6 xD

nikike

Czemu tak słabo ?

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Bo wcześniej oglądałem Naznaczonego.

Co nie zmienia faktu, że 6 to nie jest słaba ocena, a Wan jest jednym z moich ulubionych reżyserów.

ocenił(a) film na 8
nikike

Naznaczony lepszy od Obecności? Oba na tym samym poziomie.

ocenił(a) film na 6
Animefun666

Obecność to odpadki po Naznaczonym.

ocenił(a) film na 8
nikike

Oba są niezłymi średniakami, Obecność dużo lepiej zrobiona, lecz w Nanaczonym się więcej dzieje. Reszta zależy od gustu personalnego.

ocenił(a) film na 6
Animefun666

Naznaczony jest świetnym filmem, ale jednak Wan to jest taki reżyser którego trzeba "czuć", więc rozumiem, że sporej liczbie osób może po prostu się nie podobać.

ocenił(a) film na 8
nikike

No tak, z pewnej strony masz rację, ale utrzymując swoje zdanie stwierdzę iż oba filmy dostarczyły mi porządnej frajdy i niezłej rozrywki. O to przecież chodzi.

ocenił(a) film na 6
Animefun666

No jasne że tak, szczególnie u Wana.

ocenił(a) film na 8
nikike

Wan jest dobrym reżyserem, choć czasem mocno dyskusyjnym. Ale tutaj się zgadzam.

ocenił(a) film na 6
Animefun666

Wan jest naprawdę dobry w przygotowywaniu kwestii technicznych, ale rozjeżdza się fabularnie. Naznaczony pierwszy w założeniu miał stanowić hołd dla klasyki i można było zrozumieć nawiązania. Gorzej z faktem, że Obecność i drugi Naznaczony nie odstają schematycznie od tego i wciąż opierają się wyłącznie na klasyce.

ocenił(a) film na 6
nikike

Weź poprawkę na to, że rozmawiasz z idiotą ;)

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Czy ten temat ma sugerować, że The Conjuring 2 nie powstanie?

nikike

Niczego nie ma sugerować.Ja mam nadzieję,że powstanie.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Tyle że Bóg(przynajmniej ten z dużej litery) nie istnieje, a co najmniej nie ma mocy sprawczej, więc na pewno szanse są dużo mniejsze niż mogłoby się wydawać.

nikike

No tak napisałem trochę w formie żartu.Ja też nie wierzę w Boga.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Pozdro za sens życia

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Ktoś Ci każe go oglądać?

loukas321

Na Obecności srałem w gacie ze strachu, więc z niecierpliwością czekam na drugą część !!!

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

''Modlę się do Boga żeby ten film powstał !!!'' - ''Na Obecności srałem w gacie ze strachu, więc z niecierpliwością czekam na drugą część !!!" - Rozdwojenie jaźni?

loukas321

Niby dlaczego? Czegoś w moich postach nie zrozumiałeś? Skoro Obecnośc mnie mocno wystraszyła to nie dziwne, że marzę o tym żeby nakręcili drugą część, bo Annabelle za wiele wspólnego z Obecnośćią nie miała.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Niestety dyskusja z osobą która nie wie, lub nie rozumie co pisze jest bezcelowa.

loukas321

JAkim niby cudem mógłbym nie wiedzieć co piszę? Napisałem, że modlę się żeby powstał ten film czyli, że oczekuję na niego z niecierpliwością. Nie ogarniam czego można w tym poście nie zrozumieć i co ma niby do tego rozdwojenie jaźni. Czytać ze zrozumieniem nie umiesz czy jak?

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Zwracam honor, źle przeczytałem twój post, kiepsko ze mną ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones