PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 905
ocen
7,1 10 1 128905
6,1 15
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

film totalnie spaprany opierający się wyłącznie na jump scenkach. Wytłumaczcie mi coś :
a) W części pierwszej musieli odprawiać egzorcyzmy bardzo długo żeby pozbyć się demona. Tutaj przyszła, wypowidziała imię, wypad, jeb demona nie ma :D
b) początek filmu i akcja z shotganem. Pomijam fakt ze nasza bohaterka wyglądała śmiesznie i kiczowato strzelając z broni :D ALE JEŻELI ODDASZ PIERWSZY STRZAŁ TO CHYBA CAŁE OSIEDLE POWINNO SIĘ PRZEBUDZIĆ. Gość zabija jednego dzieciaka w pokoju, a ten drugi smacznie spi:D Matka chyba po halucynkach hehe.
c) dzoker jako zakonnica ? serio ? SERIO? A pan kleks i głodny ( kąsający) dziadziuś ? KTO WYMYŚLA TE NUDNE I BEZNADZIEJNE DUCHY ? Powinni się uczyć od najlepszych i zobaczyć jak wyglądają straszne zjawy w filmach typu klątwa.
d) pomysłowość dziadka (billa) nie zna granic hehe. Taki szyfr walnął, że odrazu po scenia na fotelu widziałem, że brakuje wyrazów hahahaha, Ale nie ma co ten kto to wymyślił powinien wrócic rozwojowo to czasów gimnazjum jezeli takie intrygi wymyśla skomplikowane ;p
e) nic mnie tak nie wkurza w horrorach jak lewitujący bohaterowie, a tego było za dużo , nasza zakonnica w obrazie itp. To pokazuje gdzie twórcy nas mają i zamiast budować klimat, niszczą go doszczętnie!
f) kościół i media współpracujący razem ? ahahah a moze jeszcze frytki do tego?
TEN FILM TO OBRAZA DLA WIDZA !

mateuszz27

Ten horror powinien mieć hasło jak z reklamy Media marktu- NIE DLA IDIOTÓW !. Nie wiem jakim trzeba być głąbem zeby się nie przestarszyć jump scen z tego filmu. I jeszcze żeby się śmiać na takim strasznym horrorze, no po prostu ręce opadają. Dobrze, że tacy ludzie są na szczęście w mniejszości.

Andrzejek324

Mam być przerażony scena jak dżoker w obrazie leci prosto na nasza bohaterkę ? Proszę cię , i bez wyzwisk mi tutaj.

mateuszz27

JAki dżoker? Tą zakonnice miałem przedc oczami kilka nocy zanim zasnąłem. Ja na tej sacenie wrzeszczałem ze strachu i miałem ciary na całym ciele. Przejrzałem twój profil i horrory tego typu zupełnie nie są dla ciebie skoro wysoko oceniasz największą pomyłkę w historii horroru jaką jest cała seria filmóws pt: "Piła". Jak lubujesz się w widoku krwi to nie oglądaj horrorów o duchach i opętaniach.

Andrzejek324

1 cześć była bardzo dobra wiec niewiem o co Ci chodzi. Druga jest zepsuta jak tylko się da.

mateuszz27

Dla mnie dwójka jest dużo lepsza od jedynki bo jest wiecej jump scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones