PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 871
ocen
7,1 10 1 128871
6,1 14
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

w jakim innym horrorze wykorzystany był motyw starca z maską tlenową? strasznie mnie to męczy

ocenił(a) film na 10
AnikaPe

Może chodzi ci o serię Naznaczony/Insidious? Tam maski potrzebowało medium, był też demon noszący ową. Ten sam reżyser.

ocenił(a) film na 7
Flashi3q

Nie chodzi o sam motyw maski ale o starca z maską. Jak tylko zobaczyłam starego z butlą tlenową i maską to miałam deja vu. Gdyby nie fakt, że siedziałam w kinie i miałam pewność, że to nowy film, którego nie oglądałam no bo niby jak? to dałabym sobie rękę uciąć (lawą! bo prawą trzymam łyżkę czy widelec a jeść przecież trzeba), że widziałam chociaż fragment tego filmu. Dzięki bardzo za odzew.

ocenił(a) film na 5
AnikaPe

Kojarzy mi się z którąś częścią "Piły", ale dawno oglądałam, więc nie jestem pewna. ;)

ocenił(a) film na 7
tequila175

Możliwe. Kiedyś do tego dojdę :)

ocenił(a) film na 7
tequila175

chyba w 4 części Jingsaw był już na tyle stary że tylko jeździł na wóżku i właśnie miał maskę tlenową

AnikaPe

O ile się nie mylę, to w filmie 1408 (o nawiedzonym pokoju, w roli głównej John Cusack) jest scena, kiedy ma różne złowrogie wizje w tym pokoju i w pewnym momencie widzi swojego ojca na wózku inwalidzkim i chyba w masce tlenowej, ale nie jestem pewien musiałbym sobie przypomnieć ten obraz.

ocenił(a) film na 7
quatro_3

oglądałam fil ale nie kojarzę tej sceny. dziękuję!

ocenił(a) film na 8
AnikaPe

Starzec z maską tlenowa był w Naznaczonym rozdział 3.

ocenił(a) film na 7
djeffectivcharless

musiałabym 'przelecieć' film żeby zobaczyć starca i sobie przypomnieć scenę. dziękuję!

AnikaPe

We francuskim horrorze "Livide" jest motyw staruszki z maską tlenową. Polecam film.

http://horrorsandscaryshits.blox.pl/resource/livide4.jpg

ocenił(a) film na 7
rolnik_sam_w_dolinie

nie oglądałam filmu ale chętnie to nadrobię. dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones