PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737149}

Oblężenie Jadotville

The Siege of Jadotville
7,0 14 748
ocen
7,0 10 1 14748
Oblężenie Jadotville
powrót do forum filmu Oblężenie Jadotville

Nie mam pojecia skad ten film ma ocene 7. Jest nudny i przewidywalny. Nie ma w nim niczego czego nie byloby w innych filmach wojennych. 1500 zolnierzy atakuje garstke irlandczykow ukrytej na jakiejs farmie po srodku niczego i nie sa w stanie ich rozwalic? Przeciez z tych irlanczykow chyba nawet nikt nie zginal. Gra aktorska moim daniem slaba. Ogolnie film jakis bezplciowy. Chyba ludzie maja coraz mniejsze wymagania co do kina w dzisiejszych czasach

ocenił(a) film na 8
laszlo71

Przecież to film oparty XD jak można obejrzeć film o rzeczywistej bitwie i nie wejść po wszystkim w internety by o tym poczytać XD ulatwie, Irlandczycy prócz kilku rannych nie ponieśli strat, a po stronie aż 300 bojowników

ocenił(a) film na 5
patrykpb

ty faktycznie tam nikt nie zginal- z gory zalozylem ze to kolejna z amerykanizacji, moj blad. Ale to ze jest nudny i przewidywalny podtrzymuje. I cala reszte

ocenił(a) film na 8
laszlo71

Ca za debil haha

ocenił(a) film na 5
Bad_Maestro

Jutro o 12 pod stadionem Rakowa w Czestochowie. Bedziemy sie napierdalac

laszlo71

to Ty byłeś w tej niebieskiej kurtce?

ocenił(a) film na 5
Effx03

Byłem. Krzyczałem. Ale się obsral i nie przyszed :))

ocenił(a) film na 8
laszlo71

jest i zgorzknialy piwniczak

ocenił(a) film na 3
laszlo71

Zgadzam się. Jeden z nudniejszych filmów tego typu na faktach. To już nasza "Karbala" była bardziej emocjonująca, że o innych oblężeniach nie wspomnę.
Farma, trawa i podchodzący gęsiego napastnicy pod pozycje okopanych lub schowanych za stertą cegieł irlandczyków.
Zieew.
3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones